Auniem jāspēj ielēkt negaidītās situācijās, Lauvām kavēkļi var izrādīties likteņa dāvana – 25. maija horoskops

Klāt 25. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien neprognozējami mainīsies spēles noteikumi un tev jābūt spējīgam ielēkt situācijās. Izdošanos varēsi izmērīt savas ieguldītās enerģijas apjomā un patērētajā laikā. Par rezultātu neraizējies – būs!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien būsi pārņemts ar saviem jaunajiem sabiedrotajiem. Tiem, kas personīgajai un profesionālajai lietošanai. Šo attiecību uzturēšanai būsi gatavs mest kūleņus, bet tā nebūtu pareizā rīcība. Labāk piestrādā pie dažām savām vājībām.

Dvīņi

Degošos un aktuālos jautājumus neatstāj gaidīšanas režīmā, jo nerisināti tie gruzdēs vēl spēcīgāk, un beigās viss būs vienos dūmos. Bet šodien arī nevajadzētu nodarboties ar nākotnes plāniem un prognozēm, tās gan var pagaidīt.

Vēzis

Savas domas, argumentus un lēmumus šodien paud skaidri un tieši. Neslēp savu attieksmi garos skaidrojumos un zemtekstos. Pirmkārt, adresāti sacīto neuztvers un nesapratīs, otrkārt, būsi velti tērējis savu laiku un enerģiju, bet vēlamo rezultātu nesasniegsi.

Lauva

Ja tev tiek dota iespēja, nevilcinies un tieši šodien izmanto šo izdevību. Visi klupšanas akmeņi, kavēkļi un smagumi beigās var izrādīties negaidīta laime un likteņa dāvana. Sastaptie cilvēki var radikāli izmainīt tavu dzīvi.

Jaunava

Dažas šodienas situācijas tev šķitīs biedējošas, tomēr tev briesmas nedraud. Notikumi un cilvēku reakcijas būtībā ir tavās rokās, bet svarīgi ir nebaidīties lauzt stereotipus un neiespītēties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Ja esi avantūriski noskaņots, šodien savu azartu izbaudi, mēģinot noķert vilni vai noskaņu, vai situāciju, lai ar pilnu jaudu vari kuģot pa šiem ūdeņiem. Otro elpu var piedzīvot gan vecās idejas, gan vecās attiecības.

Skorpions

Tavs iekšējais nervs liks uzņemties iniciatīvu un pat riskēt vienā otrā situācijā. Neej uz risku, ja tev nav drošas finansiālās un juridiskās aizmugures. Šodien nav ieteicams dibināt uzņēmumus un uzsākt lielus personīgus projektus.

Strēlnieks

Šodien tev vajadzētu būt nedaudz spēlmanim un riskētājam, tikai tā vari pamainīt kādu sev nelabvēlīgu risinājumu gaitu. Pamēģini absolūti citu taktiku, kuru neviens no tevis negaida. Gandarījums par padarīto būs riska vērts.

Mežāzis

Vecais labais princips – jo vairāk ieguldīsi, jo vairāk vinnēsi – šodien darbosies uz urrā. Dzīves kvalitātes uzlabošana ir tavs galvenais mērķis, viss tam tiks pakārtots. Nepārkāp savu personīgo resursu robežu un nespēlējies ar svešu naudu.

Ūdensvīrs

Šodien nevari sēdēt, rokas klēpī salicis, jāmeklē jaunas pieejas vecām problēmām. Savas tehniskās prasmes un iemaņas nāksies ne tikai praktiski nodemonstrēt, bet arī jāspēj pārliecināt, ka tava rīcība ir pamatota un situācijai atbilstoša.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodienas uzdevums ir noturēties uz šaurās pārejas, starp dažādu interešu un ietekmju spiediena, un nenokrist un neiekrist. Tava prāta koordinācija būs svarīgs priekšnoteikums līdzsvara noturēšanai.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm