tv3.lv

Vēži var pieļaut vairākas kļūdas, Jaunavām ies no rokas naudas darījumi – 26. augusta horoskops

Klāt 26. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

26. augustā 7:00

Auns

Šodien nepalaid garām iespēju nodibināt jaunus kontaktus un pazīšanās. Droši dodies ārā, jo tur tevi gaida viss jaunais un interesantais. Ieviestās pārmaiņas personīgajā dzīvē koriģēs visu pārējo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tev dota iespēja ieviest kārtību attiecībās. Šodien paveiktais var neatstāt atmiņā paliekošas pēdas, bet tas nenozīmē, ka vari atļauties palaist vējā labās izdevības. Lēnprātībā būs spēks.

Dvīņi

Neietekmējies no izdarītā spiediena uz tavu subjektīvo viedokli, kas mudinās dzīties pēc tukšām un neperspektīvām idejām. Bet privāto attiecību dārziņā gan vari mēģināt plūkt puķes.

Vēzis

Sabiedrības ietekmes rezultātā vai savu emociju uzplūdā vari pieļaut vairākas kļūdas. Jāsaprot, kad apstāties un kad atkāpties, nebūt nekļūstot par zaudētāju vai nodevēju.

Lauva

Neaizraujies ar sevis apjūsmošanu. Lai arī valdzināsi visus apkārtējos, pastāv varbūtība, ka tas, pēc kā ilgojies pār visām varītēm, nedosies tev rokā. Vēl nav laiks kāpt uz pjedestāla.

Jaunava

Tu gan nebēdā ne nieka, jo uz visa notiekošā fona būsi itin veiksmīgs un ar dzīvi apmierināts. Naudas darījumi, pirkumi un citi darījumi ies no rokas. Arī fiziskajās aktivitātēs vai sportā vari parādīt savu potenciālu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Ja saņemsi ne pārāk iepriecinošas ziņas, iegaumē, tās ir tavu neizdarību sekas un nemeklē citus vainīgos. Ja tavs psihoemocionālais fons ir uzbudināts, esi prātīgs satiksmes dalībnieks.

Skorpions

Nāksies aizstāvēt savus dzīves principus. To darot, nezaudē savaldību, jo tikai tā varēsi kādu pārliecināt. Par katru cenu neuzspied savu klātbūtni cilvēkiem, kuri demonstratīvi no tevis vairās.

Strēlnieks

Tavu darbošanos motivēs prātīgums, gudrība un godīgums. Šodien nevari atļauties mantkārīgus un egoistiskus izgājienus. Vēlme pēc atzinības un novērtējuma var novest pie pārpūles.

Mežāzis

Šodien visi procesi prasīs papildu piepūli. Darbā nebaidies uzticēties un ideju apspriešanā iesaistīt kolēģus no līdzīgām darba sfērām. Pateicībā par izrādīto uzticību viņi palīdzēs tev atrisināt situācijas labāk par citiem.

Ūdensvīrs

Tikai un vienīgi racionāla pieeja darbam un biznesam palīdzēs uzlabot tavu reputāciju un finansiālo situāciju. Izmanto lieliskās organizatora un komandas saliedētāja spējas šim nolūkam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Impulsīvi izteicieni un rīcība var negatīvi iekrāsot darba vai personīgās attiecības. Ja šodien iekārosi un dzīsies pēc materiālajiem labumiem, izjauksi trauslo līdzsvaru un tiešo to pārējiem būs grūti pieņemt.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm