tv3.lv

Lauvas var saņemt kādu nemateriālu labumu, Strēlniekiem vēlams spēlēt atklātām kārtīm – 26. janvāra horoskops

Klāt 26. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Darbā praktisko uzdevumu risināšana nomāks radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem un projektiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un izdari līdz galam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem kāpt sev uz galvas. Intelekts un prāts šodien strādās ar autoritatīvām metodēm un darbosies kā lieljaudas dators.

Dvīņi

Pēc tik saspringtām dienām vienatne tev galīgi nenāks par skādi. Tas pat varētu līdzināties labai turku pirtij, kas šoreiz tonizēs nevis ķermeni, bet garu. Tavu labsajūtu arī ietekmēs veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Vēzis

Šodien visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Izvēlies diplomātiju, taktu un grāciju. To var paust ar komplimentu, neuzkrītošu palīdzību vai acu pievēršanu situācijās, kurās jābūt mēmam un neredzamam.

Lauva

Šodien tevi sagaida pārbaudījums ētikas un taktiskuma smalko nianšu pārzināšanā. Ja līdzjūtības un izpalīdzība nāks no sirds un īstajā brīdī, smalkā pasaule uzgavilēs un saņemsi kādu nemateriālu balvu.

Jaunava

Attiecību jomā notiks testiņš uz spēju pielāgoties un līdzi just. Dzims jaudīgs spēks, kas var palīdzēt demontēt to, kas dzīvē vairs nav vajadzīgs un atrodas miršanas stadijā. Tās var būt baudas, aizraušanās, vecas draudzības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Vislabākais tevi gaida tuvākajās dienās, bet lēnām jau vari sākt riktēties. Daudznozīmīgo attiecību jomā ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju, kad pienāks īstais brīdis rīkoties, sajutīsi ar sesto maņu.

Skorpions

Ideāli apvienosi praktiskumu un baudkāri. Tev lieliski izdosies paust savu patieso attieksmi kādam īpašam cilvēkam. Tas notiks dabiski, viegli un, galvenais, partneris visu pareizi nolasīs, pieņems vai noraidīs.

Strēlnieks

Starp tevi un mīļajiem valdīs neliela aizdomu, neuzticēšanās un noslēpumainības gaisotne. Nepamatoti pārmetumi un greizsirdības izvirdumi tikai saasinās notiekošo. Spēlējot atklātam kārtīm, domstarpības izdosies nolīdzināt.

Mežāzis

Taviem sapņiem vienmēr ir kāds reāls pamatiņš zem kājām. Arī šodien safantazētais nav galīgi no zila gaisa. Dažas vēlmes realizēsies bez tavas līdzdalības, dažas –pateicoties tavai diplomātijai vai prāta jaudai.

Ūdensvīrs

Spoža āriene un laba fiziskā forma ir priekšnoteikums panākumiem. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku, lai sapucētos, safrizētos un kaut ko stilīgu nopirktu. Tevi pārņems svētlaimes un iekšēja miera sajūta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivs

Fantāzijas un neskaidras vīzijas vajās tavu grūtsirdīgo dvēseli. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, šādi vilcinot laiku, gatavojies kādas būtiskas problēmas risināšanai.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm