Lauvām jāizvēlas romantiski juteklisko pieeju, Zivis būs emocionāli pacilātas – 26. maija horoskops

Klāt 26. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Pavadi šo dienu profesionālā atmosfērā, kur, iespējama kāda tikšanās, kas ieliks labus pamatus nākotnes izdevībām. Ja izvēlēsies strādāt vienatnē, vari piedzīvot sevis žēlošanas uzplūdus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Dienas gaitā ievērojami pieaugs dzīvesprieks. To veicinās pozitīvā komunikācija ar kolēģiem un konstruktīvā sadarbība ar vadītājiem. Izdošanās profesionālajā sfērā savukārt radīs labvēlīgu fonu harmonijai un sapratnei ģimenē, īpaši ar bērniem.

Dvīņi

Iemācies sajust un nolasīt savu kolēģu un partneru vēlmes no viņu teiktā lasot starp rindiņām. Tev tas labi izdosies, ja konkrētajā brīdī būsi aizņemts ar konkrēto situāciju, bet nerisināsi citus jautājumus.

Vēzis

Spēja dziļi un analītiski apsvērt izveidojušos situāciju palīdzēs tev pielāgoties un paklusēt, kad runāšana var izprovocēt un uzvandīt problēmu arhīvu, kuru šodien nevajadzētu revidēt un kustināt.

Lauva

Ja vēlies nodemonstrēt savu rakstura stingrību un nepiekāpību, izvēlies tam citu dienu. Drīzāk izvēlies romantiski juteklisko pieeju un visiem no tā kļūs siltāk ap sirdi, īpaši jau tev pašam.

Jaunava

Neslēpies no pasaules un izrādi interesi par notiekošo. Tava māka atrast pareizos vārdus īstajā brīdī, padarīs tevi par iejūtīgu un uzmanīgu sarunas biedru darbabiedru un draugu lokā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien lūkosi rast intelektuālu un emocionālu kontaktu ar cilvēkiem, kuru domas un viedoklis tevi uzrunā. Ja izveidojas patīkama komunikācija, neskaiti minūtes un stundas, bet baudi šo saskarsmi.

Skorpions

Šodien būs tendence forsēt un steidzināt notiekošo. Ja pašam nebūs pārāk daudz darāmā, vari uzkaitēt atmosfēru kolektīvā ar nevajadzīgu un lieku moralizēšanu. Labāk lūko sevi kārtīgi nodarbināt.

Strēlnieks

Tavas domas un izteiksmes veids būs fokusēts uz pašu aktuālāko un būtiskāko. Spēsi formulēt un nokomunicē svarīgāko. Galvenais, ka visi, kuriem tas adresēts, to ļoti labi sadzirdēs.

Mežāzis

Tavu prātu šodien nodarbinās jautājumi, uz kuriem būs sarežģīti vai pat neiespējami rast atbildes. Palīdzēt var kāds pieredzējis kolēģis vai dzīvesgudrs cilvēks no tavu paziņu loka.

Ūdensvīrs

Šodien noskaņojies uz iespaidu tveršanu, kuri pabaros tavu izsalkušo radošo dvēseli. Atvērts prāts un saprotoši līdzcilvēki būs kā vitamīnu injekcija tavas iedvesmas uzfrišināšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien sajutīsies emocionāli pacilāts un jaunu sapņu pārņemts, kuri šķietami paplašinās tavus apvāršņus un perspektīvas. Veiksme un citi izdošanās faktori būs tavā pusē.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm