Vēžiem jānoskaņojas uz atpūtu, Lauvas uzdzīvos uz nebēdu – 26. marta horoskops

Klāt 26. marts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tu šodien uzdosi vairāk jautājumu, nekā kāds spēs atbildēt. Palīdzēt var kāds uzticams ģimenes loceklis vai laba lasāmviela, kas kliedēs tavas šaubas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien sajutīsies emocionāli pacilāts un jaunu sapņu pārņemts, kuri šķietami paplašinās tavus apvāršņus un perspektīvas. Veiksme un citi fortūnas elementi būs tavā pusē.

Dvīņi

Šodien lūkosi rast emocionālu kontaktu ar saviem mīļajiem, un īpaši nenovērtējami palīgi saskarsmes nodrošināšanā var izrādīties elektroniskie sakari. Labāk virtuāli, nekā nemaz!

Vēzis

Šodien noskaņojies uz atpūtu – emocionālu un fizisku relaksāciju. Mierīgs prāts un saprotoši līdzcilvēki būs labākās zāles sašļukušajai un sauli gaidošai dvēselei.

Lauva

Šodien tava vēlme baudīt materiālos un taustāmos labumus būs milzīga gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Bez mazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem sev iegalvosi, ka visus labumus esi nopelnījis, un uzdzīvosi uz nebēdu.

Jaunava

Iemācies sajust, nolasīt un izprast savu mīļoto vēlmes no viņu balss tembra, no viņu ķermeņu valodas. Ja tev tas pārāk labi neizdodas, sāc trenēt savu intuīciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Neslēpies no pasaules un izrādi interesi par citiem cilvēkiem. Tava māka atrast pareizos vārdus īstajā brīdī padarīs tevi par iejūtīgu un uzmanīgu sarunas biedru tuvinieku un draugu lokā.

Skorpions

Iekšējā gudrība – mantotā vai iegūtā – palīdzēs tev pielāgoties un paklusēt, kad runāšana var izrādīties nevis sudrabs, bet sarūsējis bleķis.

Strēlnieks

Tavas domas un jūtas ir uztvērušas vienotu radiovilni. Spēsi pateikt, ko domā, un domāt, ko saki. Neiznieko šo svēto brīdi, bet formulē un nokomunicē svarīgāko.

Mežāzis

Ja vēlies nodemonstrēt savu rakstura stingrību un nepiekāpību, izvēlies tam citu dienu. Drīzāk izvēlies romantiski juteklisko pieeju, un visiem no tā kļūs siltāk ap sirdi, īpaši jau tev pašam.

Ūdensvīrs

Pavadi šo dienu draugu lokā, kur iespējama kāda tikšanās, kas turpināsies sveču gaismā. Ja izvēlēsies palikt mājās un nebūs neviena ar ko parunāt, vakarpusē var piemeklēt sevis žēlošanas lēkme.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Tava intuīcija pačukstēs priekšā, kuru no piedāvājumiem šodien izraudzīties. Būsi gaidīts kādā radu sanākšanā ar bagātīgi klātiem galdiem vai draugu kompānijā ar pāris aliņiem.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm