tv3.lv

Dvīņiem attiecību jautājumos jābūt maksimāli atklātiem, Strēlniekiem nevajadzētu spēlēties ar likumu – 27. janvāra horoskops

Klāt 27. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Nav nekādu ierobežojumu tavai naudas apritei. Ja skaidri apzinies, kas tev nepieciešams, vieglu roku visu iegūsi. Būsi ieguvējs visos darījumos, kuros iesaistīsies ar atklātiem nodomiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Izmanto savas priekšrocības sacensībās ar konkurentiem, bet negaidi neiespējamo. Ja esi izdarījis pat vairāk nekā tavos spēkos, zini, ka vari izdarīt vēl mazliet. Tad nomierinies un mierīgi gaidi rezultātus.

Dvīņi

Attiecību jautājumu risināšanā šodien jābūt maksimāli atklātam un patiesam. Neatļaujies nekādus piesegtus gājienus. Ja nonāksi līdz nopietnajai runāšanai, tad pratīsi pašu nelabo aizrunāt.

Vēzis

Neprognozējamība tev nepalīdzēs veikt dažus pavisam ikdienišķus pienākumus. Iespējami negaidīti pavērsieni, ko būs grūti aptvert un konstruktīvi sagrupēties, tāpēc būs jāimprovizē, jāpielāgojas un jālaiž viegli.

Lauva

Tev būs svarīgi ievērot kārtību, precizitāti un turēt dotos solījumus. Nedrīksti nokavēt darbu termiņus un mainīt plānus un atteikties no pienākumiem, jo tā sabojāsi savu un citu dzīvesprieku.

Jaunava

Atrisini un izrunā domstarpības nekavējoties, nekrāj aizdomas un aizspriedumus. Sarunu vešanā vari uzņemties konsultanta lomu, bet dialogos tev nebūs neviena oponenta, kurš varētu daudz maz cienīgi turēt līdzi taviem prāta apvāršņiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodiena tev sola galējus apziņas stāvokļus. Vienā brīdī var valdīt satraukums, gribēšana un uzdrīkstēšanās un tad jau vienaldzība, pesimisms un zaudētāja sindroms. Tikai pats sevi vari no šī purva izvilkt.

Skorpions

Pacietība, pašdisciplīna un profesionālisms palīdzēs notušēt tavu sakāpināto autoritārismu. Jebkurš darbs prasīs gan izveicību, gan personības spēka demonstrējumus. Vakarpusē lūko, kā varētu veselīgi atslābināties.

Strēlnieks

Esi gatavs risināt kādu finanšu problēmu, kas saistīta ar svešu naudu. Šajos jautājumos tevi pieaicinās kā konsultantu vai galvotāju. Nespēlējies ar likumiem un noteikumiem un ļoti nopietni izsver visus apstākļus.

Mežāzis

Nekavējoties risini savas finansiālās problēmas. Nokārto lietas, kas saistītas ar parādiem, nodokļiem, kredītiem un mantojumiem. Esi prātīgs – netērē tikai tāpēc, ka tev parādījusies neparedzēta nauda kontā.

Ūdensvīrs

Šodien vari paļauties ne tikai uz saviem sakariem un pieredzi, bet arī uz savu caursišanas spēju. Tiksi atalgots un novērtēts par dūšas un dzelžaina tvēriena izrādīšanu. Vakarpusē vari mierīgi atlaist savu tvērienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Profesionālajā sfērā tiksi atalgots un novērtēts par uzdrīkstēšanos ķerties pie darbiem, no kuriem citi bēg pa gabalu. Pataupi savu labāko sniegumu īpašām situācijām, lai tie nepaliek pilnīgi neievēroti.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm