tv3.lv

Skorpioniem jāizvairās no strīdiem, Zivis var saņemt dāsnu dāvanu – 27. maija horoskops

Klāt 27. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Vienkārši ignorē visu, kas tevi neapmierina vai traucē dzīvot. Šodien nevajadzētu ar kādu skaidroties, kā arī uzspiest savu dienas kārtību. Dosi priekšroku garīgām un emocionālām aktivitātēm, nevis bezjēdzīgam darbam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tavs svārstīgais noskaņojums var ietekmēt saskarsmi ar apkārtējiem, ja nespēsi kontrolēt viņu ielaušanos tavā personīgajā dzīves telpā. Kāda situācija var uzlabot tavu partnerattiecību saspēli vai vismaz ļaus tev justies pārliecinātam.

Dvīņi

Labprātīgi ļausies emocionālajām izpausmēm. Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri.

Vēzis

Apstākļi veicinās pārlieku sapņainību un aktīvu iztēles darbību. Sākumā šķitīs, ka tu lidinies nereālo sapņu pasaulē, bet vēlāk var izrādīties, ka tiem ir kāds ļoti gruntīgs iemesls. Tas var būt saistīts ar radošo darbību vai apgaismību kādā garīga rakstura jautājumā.

Lauva

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionāli saista. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso ienākumu avotu no pēkšņā fantāziju uzplūdā uzburtā.

Jaunava

Attiecībās toni noteiks prasme laikā novilkt robežas un ieslēgt elektrisko ganu, lai sevi enerģētiski pasargātu. Gan pozitīvie, gan negatīvie pārdzīvojumi tevī radīs vienlīdz lielu enerģijas izsīkumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien pasīvi ļausies citu dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu prioritāšu un zīmīgu vēlmju. Tava rīcība un vārdi tiks interpretēti pilnīgi citā gaismā un neadekvātā kontekstā.

Skorpions

Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Iespējams, viņi no malas redz labāk tavu izdarību patiesās sekas. Šodien pat domās izvairies ar kādu strīdēties.

Strēlnieks

Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku esi kā uz skatuves un mēģini citiem izdabāt. Neslēp savu jūtīgumu no mīļotajiem, un arī viņi tevi ielaidīs savos noslēpumu kambaros.

Mežāzis

Šodien norobežosies savā domu pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies strādāt klusumā. Būsi pārņemts ar detaļām un trīs cipariem aiz komata. Nepakļaujies citu iegribām, viņu lietas var pagaidīt.

Ūdensvīrs

Ļaušanās neracionālām priekšnojautām, var galīgi sabojāt šo dienu. Jāmācās novilkt robežas, lai sevi enerģētiski pasargātu. Pievēršanās skaistumkopšanai vai daiļdārzniecībai šodien tevi izglābs no grūtsirdības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Rīta priekšnojautas būs galīgi neskaidras, bet jau uz vakarpusi tev taps skaidrs, par ko jāsaka lielais paldies savam liktenim. Šodien vari saņemt īpaši dāsnu dāvanu vai kāda cilvēka super labvēlību.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm