Dvīņi var sajusties ne savā ādā, Svariem vēlams turēties pie stingras dienas kārtības – 27. maija horoskops

Klāt 27. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Esi drošs, ka saņemsi vecāko ģimenes pārstāvju un partneru atbalstu. Viņi par tevi aizbildīs radniecīgo saišu un tavu agrāko labo darbu vārdā. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar attiecībām saistītajās situācijās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Meklēsi stabilitāti, paredzamību un pazīstamu vidi, kurā varēsi justies droši. Nākotnes plānos nebūs vietas gadījuma iegribām, intrigām un mirkļa vājumam.

Dvīņi

Šodien vari sajusties ne savā ādā strauji mainīgo notikumu dzīves spēles laukumā dēļ. Iespējams, vieglāk sadzīvosi ar notiekošo, ja iesaistīsies šajā spēlē, vismaz pamainot savu imidžu.

Vēzis

Ja būsi viegli ietekmējams un ļausies aizvainojumiem, tavs garastāvoklis valdīs par dienā notiekošo. Centies saglabāt savu neatkarīgo stāju un mugurkaulu jebkurās attiecībās.

Lauva

Tava mierīgā pārliecība, atbildība un nosvērtība ir nosacījums, kāpēc šodienas taifūni tevi neskar. Neviens neiedrošināsies nostāties pret tavu rimto spēku.

Jaunava

Savu pašapziņu pabarosi ar mīļoto cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj pienācīgi sadedzināt uzkrāto enerģiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izpausties nesaprotamā tukšuma un vilšanās sajūtā. Ieteicams turēties pie pamatpienākumiem un stingras dienas kārtības.

Skorpions

Pievēršoties un atceroties sadzīves pienākumus, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraucieniem. Ģimene sniegs garīgu atbalstu un palīdzību finansiālās grūtībās.

Strēlnieks

Ieradumi un laiskums diktēs tavu darbību. Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlēsies vienmēr drošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi priekšlikumi, kurus citiem nāksies pieņemt vai noraidīt.

Mežāzis

Laba diena, lai saplānotu un veiktu dārza rekonstrukcijas darbus. Pirktspējai un izšķērdībai jābūt samērojamai ar taviem ienākumiem. Vēl nekādā gadījumā neatsakies no izpriecu piedāvājumiem, kaut vai intrigas dēļ.

Ūdensvīrs

Var gadīties neparedzēti notikumi, kas tevi piespiedīs strauji izmainīt pierasto uzvedības modeli un rīkoties pilnīgi pretēji tam, kā esi ieradis to darīt un ko no tevis sagaida līdzcilvēki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien laikā pārbaudītām attiecībām būs liels svars. Ja esi pārliecināts par sevi un savu partneri, nekas nevarēs sašķobīt jūsu savienību. Reizēm pacietība un gudra piekāpšanās ir vislabākais, kas tev dots.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm