Svariem labs laiks izlīgt ar pāri darītājiem, Zivīm – saplānot naudas lietas – 27. novembra horoskops

Klāt 27. novembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

2022. gada 27. novembrī 7:00

Auns

Pievēršoties un atceroties sadzīves pienākumus, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraucieniem. Ģimene sniegs garīgu atbalstu un palīdzību psiholoģiskas dabas grūtībās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Ja būsi viegli ietekmējams un ļausies citu iegribu apmierināšanai, beigās tā būsi savaņģots, ka gribēdams nevarēsi atbrīvoties no valgiem. Centies saglabāt savu neatkarīgo stāju un mugurkaulu jebkurās attiecībās.

Dvīņi

Savu pašapziņu pabarosi ar mīļoto cilvēku un, var gadīties arī svešinieku, uzmanības apliecinājumiem. Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic vienmuļš mājas darbs, tāpēc pacenties rutīnas polkā ieviest kādus nebijušus soļus.

Vēzis

Meklēsi stabilitāti, paredzamību un pazīstamu vidi, kurā varēsi justies droši. Tavos plānos nedrīkst būt gadījuma iegribas, intrigas un mirkļa vājums. Lūko, lai attiecībās ar draugiem nerodas sarežģījumi nebūtisku sīkumu dēļ.

Lauva

Romantiskajās spēlēs visādi var gadīties. Neviltota ieinteresētība no kāda cilvēka sākumā var likties glaimojoša, bet vēlāk var pārvērsties vajātā murgos, tāpēc, pirms laidies flirtā, padomā vai gribi turpinājumu.

Jaunava

Šodien laikā pārbaudītām attiecībām būs liels svars. Ja esi pārliecināts par sevi un savu partneri, nekas nevarēs sašķobīt jūsu savienību. Reizēm pacietība un gudra piekāpšanās ir vislabākais, kas tev dots.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izpausties nesaprotamā tukšuma un vilšanās sajūtā. Ar pāri darītājiem šodien var lieliski izlīgt un savstarpēji piedot.

Skorpions

Ja vēlies paust kādu cēlsirdīgu žestu savu mīļoto virzienā, padomā, lai caur rindiņām un ar ķermeņa valodu neizpaustu sīkumainību. Pacenties ikdienišķajos darbos ielikt šķipsniņu radoša pipariņa, tikai tādā gadījumā pats gūsi gandarījumu.

Strēlnieks

Šodien viss stāsts ir par neitralitātes ievērošanu. Nedrīksti sadarboties un atbalstīt karojošos radinieku flangus. Sava nostāja ir jādemonstrē no paša sākuma, jo spiediens uz tevi būs no visām pusēm.

Mežāzis

Iespējams, vieglāk sadzīvosi ar notiekošo, ja iesaistīsies notikumos. Vari piedzīvot apskaidrību par to, ka katrai veiksmei vai ieguldītajai piepūlei ir sava cena. Pirmās ziemas noskaņas padarīs tevi gaužām sentimentālu.

Ūdensvīrs

Izvēlies pareizo attieksmi visās ar attiecībām saistītajās situācijās. Var gadīties neparedzēti notikumi, kas tevi piespiedīs strauji izmainīt pierasto uzvedības modeli un rīkoties pilnīgi pretēji tam, kā esi ieradis to darīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Piemērots laiks, lai saplānotu turpmākās operācijas ar naudiņu. Izšķērdībai jābūt samērojamai un labāk, ja šajā procesā kāds no radiniekiem tev sastāda kompāniju. Pieskati savas flirtētāja izpausmes, jo pašam nemanot un negribot, vari aiziet par tālu.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm