tv3.lv

Vēršiem jāvairās iesaistīties avantūrās, Svari izcelsies ar drosmīgu rīcību – 28. augusta horoskops

Klāt 28. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

28. augustā 7:00

Auns

Var parādīties arī neadekvātas izpausmes, un tās tiešā veidā atspoguļosies tavās personīgajās attiecībās. Notikumu virpulis pieņemsies spēkā un var pavilkt līdzi visas citas sfēras.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Sadzīves komercijā izvairies no riska. Azartspēles un avantūrās arī šodien neiesaisties. Tev nopietni jāpierāda savs statuss un tā stabilitāte, bet ieguldītā enerģija var neattaisnot rezultātu.

Dvīņi

Šodien tava mini pasaule var piedzīvot diezgan spēcīgu viļņošanos, kas iespaidos tavu emocionālo stabilitāti. Un, ja viesulis pieņemsies spēkā, tas var pavilkt līdzi visus klātesošos cilvēkus.

Vēzis

Rosība būs liela, bet procesi būs samērā neauglīgi, mājas darbi iekavēsies vai tiks pārtraukti, lai skaidrotos un meklētu vainīgo. Tev šodien aktivizēta filozofiskā prāta programma, tāpēc notiekošo pārāk nopietni neuztversi.

Lauva

Vairies krāpšanas, nodevības un viltus solījumus. Neskatoties uz milzīgu vilinājumu, neatļaujies šmugulēšanos. Rosība būs liela, bet procesi būs samērā neauglīgi, darbi buksēs un no tā vieglāk nekļūs.

Jaunava

Mīlas frontē var pāršaut pār strīpu ar pārliekas pieķeršanās demonstrēšanu. Jāpalaiž partneris garākā saitītē. Atklāta izrunāšanās palīdzēs līdzsvarot psihoemocionālo fonu un atgūt mieru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien tava rīcība un lēmumi būs drosmīgi, bet inteliģence un labās manieres palīdzēs notušēt asos stūrus. Tavs personīgo problēmu risinājumu meklējums būs īstais, lai arī citi domās savādāk.

Skorpions

Komunikācija ar partneriem vai dzīvesbiedriem būs traucēta un vajadzēs lielu piepūli, lai viens otru sadzirdētu un saprastu. Mājās rosība būs liela, bet samērā neauglīga.

Strēlnieks

Tevi var pārņemt kāda vīzija, kura nebūs dzīvotspējīga, bet nedos tev mieru, kamēr pats par to nepārliecināsies. Atgriezeniskās saites uztveršana palīdzēs atgūt mieru un harmoniju.

Mežāzis

Svarīgi ir nekrist apātijā un arī neļauties emocionālai turbulencei, bet apmeklēt kādu koncertu, jogu vai vienkārši vienatnē pie dabas pameditēt. Izvēlies sev piemērotāko.

Ūdensvīrs

Tukšās runās un bezjēdzīgās darbībās tiks iztērēta diena. Ja laiks tev ir vērtība, izvairies no bezmērķīgas komunikācijas. Pēcpusdienā vari aizšaut uz kādu lielveikalu un patukšot maciņu lielās izpārdošanas maratonā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Ja pret pienākumiem attieksies pavirši un uz ātru roku, cietīs tava reputācija. Izvēlies cilvēku, kurš var kļūt par tavu skolotāju vai pavadoni vai starpnieku sarežģītu situāciju kārtošanā.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm