Auniem vēlams rezerves plāns, Vēžiem jādomā, ko vēsta virtuālajā vidē – 28. janvāra horoskops

Klāt 28. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par rezerves variantiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz atklātu izrunāšanos var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest. Tā visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi. Saproti un pieņem, ka mīļajiem arī ir tādas “nevienu negribu redzēt dienas”.

Dvīņi

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu jau ļoti labi saproti, ka ar vārdu var nogalināt, bet ne jau tevi. Nopurinies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm.

Vēzis

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un slikto noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta, un dzīvosi mierīgi un laimīgi.

Lauva

Tā gribēsies kaut ko skaistu un labsajūtu rosošu. Kas tev deva? Neviens. Viss pašam jānodrošina. Pats sarīkosi mazo ballīti un pats arī par to priecāsies. Priecāsies jau visi, bet tu gribēsi saklausīt kādu atzinīgu vārdu.

Jaunava

Pats vien būsi vainīgs pie visām problēmām, kas šodien uzpeldēs. Nekādas nopietnās jau nebūs, ja vien tu pats no mušas neuzbursi ziloni. Nekritizē un neiejaucies katrā savu mājinieku solī un būs jauka sestdiena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Neļauj nepamatotām taupības lēkmēm sabojāt iecerētos pasākumus. Atbalsti savus vecākus vai radiniekus, kā esi solījis, un iegūsi sirds mieru, gandarījumu un mierīgu prātu.

Skorpions

Būs vēlme notīties, tiklīdz kāds neglaudīs pa spalvai. Tev intuitīvi jāsaprot, kad tev draud briesmas un kad – nē. Šodien nebūs briesmu. Dzīvo mierīgi un esi jauks pret mīļajiem.

Strēlnieks

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus pārpratumus, kas var gadīties uz ceļa. Tevi var nedaudz satraukt, ja citi kavē norunāto randiņu vai nepiezvana sarunātajā laikā. Tas uz īsu brīdi.

Mežāzis

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet nepamatoti. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārbaudīt savus kontus un nenomaksātos rēķinus.

Ūdensvīrs

Šodienas vadmotīvs – esi pozitīvs, lai kas arī notiktu! Atceries visas veiksmīgās, oriģinālās un vienkārši foršās lietas, ko esi paveicis. Ja mājās nav neviena, atrodi kādu labu sarunu biedru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Neklausies skauģu un interneta komentāru rakstītājos. Ja dzirdi pats savu sirds balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Ja tomēr nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm