tv3.lv

Lauvām labākie panākumi pašanalīzes jomā, Skorpioniem jābūt gataviem negaidītām situācijām – 28. jūnija horoskops

Klāt 28. jūnijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

28. jūnijā 7:00

Auns

Kāds neparedzēts notikums vai negaidīts cilvēks izjauks visus tavus dienas plānus. Neprognozētās pārmaiņas būs vairāk patīkamas kā apgrūtinošas. Šajā saskarsmē gaisā virmos vārdos nepateiktais aicinājums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Meklē konflikta vai nesaprašanās cēloni, bet necīnies ar sekām. Prasības, ko šodien izvirzīsi savam svarīgajam un mīļajam cilvēkam, pirmkārt izvirzi pats sev un pievērsies pašanalīzei.

Dvīņi

Tevi aizraus un vilinās viss, kas nav saistīts ar mājas rutīnu. Šodiena ir par dzīvošanu saskaņā ar savu dzīves filozofiju. Cilvēki tevi var nomākt vai arī uzlādēt, tāpēc atbildīgi izvēlies kompāniju, kurā atrasties.

Vēzis

Šodien uzņemies nelielus un ne pārāk sarežģītus darbus, kurus dienas laikā var padarīt. Sarežģītākiem uzdevumiem neķeries klāt, jo pietrūks iedvesmas un motivācijas to nobeigšanai.

Lauva

Uz cilvēkiem un notikumiem šodien raudzīsies no savām cinisma pozīcijām. Vislabākie panākumi sasniedzami pašanalīzes un sevis pētīšanas jomā. Citu komandēšanu atstāj prasmīgāku cilvēku ziņā.

Jaunava

Dienas izdošanos noteiks pieredze un vērtējošs prāts. Ja tev ir abas, viss šodien izplānotais un paveiktais ies plašumā un labumā. Parūpējies par citu labsajūtu ar nelieliem un praktiskiem darbiņiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Labs, uzticams draugs sniegs tev morālu atbalstu, un tava drauga gaišās un pozitīvās emocijas palīdzēs piecelties no nelielā kritiena. Kad būsi piecēlies, neaizmirsti, ka pats saviem spēkiem to nepaveiktu.

Skorpions

Esi gatavs pielāgoties negaidītām situācijām, tāpēc nekādus dzelžainus plānus šodienai nekal. Negaidīts draugu apciemojums vakaru pārvērtīs omulīgā kopā būšanā.

Strēlnieks

Šī noteikti ir īstā diena, lai pirmkārt padomātu par sevi un savām vajadzībām. Neizdabā nevienam cenšoties iegūt viņu labvēlību, tavas pūles netiks īpaši novērtētas.

Mežāzis

Saki cilvēkiem, ko tiešām jūti un domā, taču nepaļaujaties, ka lietas nokārtosies pašas no sevis. Prasības, ko šodien izvirzīsi savam svarīgajam un mīļajam cilvēkam, pirmkārt izvirzi pats sev.

Ūdensvīrs

Šodien ļoti savtīgas intereses diktēs tavu uzvedības modeli. Kad būsi apmierinājis materiālās vajadzības, varēsi pārslēgsies uz intelektuālo interešu apmierināšanu. Šodien labāk rīkoties vienatnē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Emocionālajā lēmumu pieņemšanā paļaujies uz savu vērtību skalu un principiem. Arī darba jomā vislabāk rīkoties tieši un nebaidies, ka citi to uztvers kā agresiju. Savu kreklu liec priekšplānā.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm