Vērši ļausies izšķērdībai, Lauvas būs lielas dilemmas priekšā – 28. maija horoskops

Klāt 28. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies – kādā brīdī vari paklupt!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien ļausies izšķērdībai, daudz nedomājot, kas būs rīt. Vari iztērēties, iegādājoties dārgas, ekstravagantas lietas, kurām būs minimāls lietošanas termiņš. Uzmanīgi, apdāvinot savu mīļoto.

Dvīņi

Tevī draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savā dzīves modelī. Esi apņēmības pilns doties ārpus mājas, sētas, pilsētas. Doma jau pati par sevi ir apsveicama un, ja vēl izdosies kaut ko darīt lietas labā, būsi dienas čempions.

Vēzis

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies un pacenties, bet atceries, ka par katru cenu panāktajam var būt rūgtuma piegarša.

Lauva

Tava tieksme uz nesasniedzamo būs sasniegusi pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošos attiecību likumus un noteikumus vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Jaunava

Ja pārāk neaizrausies ar romantiskām ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties. Netradicionālas un jaunas lietas tevi vilinās, bet vai pietiks dūšas kaut ko darīt lielas labā?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien tevī dzirksteļos emocionālais lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un trakulīgi piedāvājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Skorpions

Tavas nojausmas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Strēlnieks

Personīgo attiecību frontē var atgadīties nu galīgi necerēti notikumu pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu statusu un ģimenes dzīves hierarhiju. Izskatās, ka viss notiek uz labu!

Mežāzis

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien atpūšas, tāpēc tam vajag pienācīgu klusumu un mieru.

Ūdensvīrs

Šodien nedrīksti atteikties no riska, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien aizmirsīsi par apdomību un labprāt iesaistīsies riskantā pasākumā, lai kaut nedaudz noķertu adrenalīna virpuļus pakrūtē. Šīs pārvērtības var attiekties uz tavām attiecībām, finansēm vai radošo izpausmi.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm