Jaunavas var sāpināt mīļotais cilvēks, Svariem labs laiks apgūt ko jaunu – 29. janvāra horoskops

Klāt 29. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu uz citu sirdīm un ausīm. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā, lai ko arī pasāktu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Nebaidies iet to ceļu, kuru citi līdz šim nav mēģinājuši iet. Iespējams, tas ir garākais un līkumotākais ceļš. Šodien izdošanās ir tava labā draudzene un sabiedrotā.

Dvīņi

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu ļoti plašo draugu un paziņu loku, lai atvērtu durvis, kuras tev bija slēgtas. Kas tevi sagaidīs aiz durvīm, būs atkarīgs no tavas prasmes sadarboties.

Vēzis

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet, lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem radiniekiem un mājiniekiem. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu.

Lauva

Būs aizmirsušies nesenie kreņķi un ar pilnu krūti metīsies jaunu izpriecu kaldināšanā. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt pa melanholiski romantiskai notij.

Jaunava

Iespējams, tevi sāpinās mīļotais cilvēks, kurš izlems atklāt rūgtu patiesību par kādu pagātnes notikumu. Izlem pats, vai vari sadzīvot ar šīm atklāsmēm. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības neatklātās šķautnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, ko iepriekš atliki, vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik iedvesmots un pacilāts atgriezīsies mājās.

Skorpions

Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem mājas dzīvē un sadzīvē, kā arī uz attiecībām no cita skatupunkta. Varbūt ir pienācis laiks mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Strēlnieks

Šodien gribēsies sapucēties, safrišināties, lai visi redz un apbrīno. Brīvības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam mīļoto un mājinieku priekšā. Padomā, vai visu vajag stāstīt.

Mežāzis

Pamēģini nomainīt dzīves dekorācijas. Tas attiecas gan uz cilvēkiem, gan vidi, kurā dzīvo un uzturies. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Ūdensvīrs

Pašapziņa ir atgriezusies ar uzviju. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām. Īpaši gaidīts būsi draugu sabiedrībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes un muguru taisnu!

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm