tv3.lv

Dvīņiem jāizvairās no riskantiem sporta veidiem, Svariem laba diena formalitāšu kārtošanai – 29. jūlija horoskops

Klāt 29. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

29. jūlijā 7:00

Auns

Aizsvilšanās un nevaldāmas kaisles izpausmes šodien tev nenāks par labu. Sargā savu privāto telpu un neielaid tajā nelūgtus viesus. Nošķir romantiskās attiecības no profesionālajām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Neskatoties uz pilnīgu ziedošanos darbam, vari saņemt vadības kritiku. Tavi konkurenti spēlēs netīru spēli, bet pacenties tajā neiesaistīties. Pēc tik saspringtas dienas diez vai paliks spēks kādām romantiskām izklaidēm.

Dvīņi

Šodien tavai ietekmēties raksturīgajai dabai ārkārtīgi atbilstošs ieteikums – neklausies citu viedokļos un spriedelēšanā, dari, kā pats uzskati, un tas arī būs vispareizāk. Izvairies no riskantiem sporta veidiem, lai nesatraumētos!

Vēzis

Šodien tev paveras plašs iespēju lauks, bet būtu prātīgāk izvēlēties vienu virzienu, bet tad tā no sirds un pamatīgi. Izvēlētajā darbības sfērā nekautrējies iznesties un likt uz pauzes visus iesaistītos. Viss nāks lietai par labu.

Lauva

Pirms dari citiem zināmus kādus jaunumus, kas skar tavu personīgo dzīvi un karjeru, pārbaudi, vai jaunumi būs dzīvotspējīgi. Šodien neslāpē savas ambīcijas, tās tev piedos spēku un arī vērtību citu acīs.

Jaunava

Šodien vienas necerētas un neplānotas lietas novedīs pie citām tādām pašām. Tās var būt ar pozitīvu ievirzi kā pārsteigums un prieks, kas ģenerēs vēl lielāku prieku, vai arī izdevumi, kas var novest pie lielākiem zaudējumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Īpaši labvēlīga diena, lai kārtotu formalitātes valsts iestādēs un oficiālās instancēs. Vari cerēt uz labvēlīgu rezultātu vai vismaz uz to, ka tavi dokumenti saņems pienācīgu ierēdņu uzmanības devu.

Skorpions

Šodien tev nāksies personīgi iesaistīties savu bērnu un radinieku notikumos. Mēģini būt saprotošs un draudzīgs un nemoralizē. Darbā izcili daudz izdosies paveikt un pašam par to būs milzīgs gandarījums.

Strēlnieks

Visi tevī saskatīs uzticamības un lielo iespēju iemiesojumu. Galvenais, lai tu pats tam noticētu. Šodien ir iespējas izveidot radošas attiecības, kā arī paspīdēt mākslu sfērā.

Mežāzis

Šodien esi piesardzīgs jebkurā situācijā – darbā, sabiedrībā, uz ielas. Jebkura saskarsme ar cilvēkiem tevī var izraisīt divējādas sajūtas cerības un vilšanos. Neuzķeries uz piedāvājumiem, kas ir viendienīši.

Ūdensvīrs

Šodien tevi gaida ražīga darba diena. Nesaplāno izklaidi ar domu, ka nedaudz saīsināsi darba stundas. Nesanāks. Izdosies paveikt vairāk un pašam par to būs milzīgs gandarījums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien ar saimnieka atbildības sajūtu pārbaudi tavā pārziņā esošas vērtības, jo pastāv varbūtība, ka tām nodarīts kāds kaitējums. Ģimenē uzklausi vecāko un viedāko viedokli.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm