tv3.lv

Dvīņiem jāpiesargās no skauģiem, Ūdensvīriem pat visriskantākie darījumi sola labu izdošanos – 3. augusta horoskops

Klāt 3. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

3. augustā 7:00

Auns

Šodien neatmet ar roku pasākumiem, kuri šķietami nesola izdošanos. Ar neatlaidību var varavīksni no debesīm nocelt. Attiecībās neļauj sevi mīcīt kā māla piku, saglabā savu mugurkaulu nelokāmu un tikai savai apziņai pakļautu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien būs viegli atrast kopīgu valodu ar savu priekšnieku vai laulāto partneri. Ja ļausi, ka viņi patur pēdējo vārdu, daudz nesāpīgāk atrisināsi visas problēmas un sadzīves nesaskaņas.

Dvīņi

Sargies no ienaidniekiem un skauģiem ar sīrupainiem tekstiem. Neļauj savām vājībām vai kāda cita vājībām nomākt patieso cilvēku centienus tavā labā. Šodien kaut nedaudz uzticies intuīcijai un veselajam saprātam.

Vēzis

Saskarsmē demonstrē savus organizatora un plānotāja talantus, kurus arī kolēģi un līdzcilvēki nespēs ignorēt. Šodienas tikšanās kardināli pamainīs tavus tuvākā laika plānus.

Lauva

Nepaslinko izmantot visas priekšrocības, kuras šodiena piedāvā personīgā dzīve. Neatlaidība tevi aizgādās īstajā vietā, īstajā laikā un pie īstā cilvēka. Spēsi īstajā brīdī radīt vajadzīgo iespaidu un pārdzīvojumu.

Jaunava

Šodien tev ir dota iespēja atgriezties kādā situācijā un labot pagātnē pieļautās kļūdas. Visu noteiks kompromisu māksla, lai galu galā nonāktu pie vēlamā kopsaucēja. Nopietnos darbus veic vienatnē un klusumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien vairies no citu cilvēku pārlieku lielas ietekmes, pat ja viņu nodomi ir viscēlākie. Pārlieku augstus mērķus šodienai neizvirzi, bet neslinko sakārtot savas finanses, darba dokumentus un lietišķo partneru kontaktus.

Skorpions

Ar nelielu disciplīnas un pašorganizācijas devu nodrošināsi sev komfortablus apstākļus un drošību, lai kur arī tavi ceļi šodien nevestu. Dodoties izbraucienā un ceļojumā, nodrošinies ar uzticamiem kompanjoniem.

Strēlnieks

Izvairies risināt juridiskus un tiesu jautājumus, jo pastāv iespēja šajos strīdos vairāk zaudēt, nekā iegūt. Saskarsmē ar pavisam tuviem cilvēkiem, pacenties radīt sajūtu, ka viņi ir neaizvietojami.

Mežāzis

Veiksies jaunu personīgo sakaru dibināšanā, flirta spēlē un citās spēlēs no šī klāsta. Ļoti pragmatiska pieeja šiem jautājumiem pavērs iespēju uzlabot tavu finansiālo situāciju.

Ūdensvīrs

Pat visriskantākie darījumi šodien sola labu izdošanos. Tavas personīgās pievilcības un komunikācijas augstais līmenis palīdzēs atvērt durvis uz cilvēku simpātiju kambariem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Laiku, ko pazaudēsi vai izšķiedīsi šodien, nebūs iespējams atgūt. Tāpēc neiznieko šo dārgo resursu otršķirīgiem sīkumiem vai tukšām runām. Iespējams, nāksies izšķirties starp paspīdēšanu sabiedrībā un stabiliem ienākumiem.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm