tv3.lv

Jaunavām jāmeklē zelta vidusceļs, Svariem jāatturas no pārmērībām – 3. jūlija horoskops

Klāt 3. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

3. jūlijā 7:00

Auns

Šodien vari atļauties nelielus piedzīvojumus, tikai ar norunu, ka tie ir uz labiem nodomiem balstīti. Neļauj citu neētiskai rīcībai tev norādīt spēles noteikumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Pazeminātā vitalitāte ietekmēs tavu uzvedību un izpaudīsies kā aizkaitināmība. Neklausies citu izteiktajās kritiskajās piezīmēs, jo tas tikai uzkaitēs atmosfēru.

Dvīņi

Ģimenes attiecībās būs neliels, bet tomēr progress. Bet tava fiziskā labsajūta nebūs no tām labākajām, tāpēc uz brīdi aizmirsti par sirds lietām un pievērsies sevis iepriecināšanai.

Vēzis

Izmanto šo svētdienu, lai nokārtotu kādas astes personīgajās attiecībās. Ja uzskati, ka tev tādu nav, atpūties un relaksējies, kā vēlies. Tomēr esi gatavs pieslēgties kādu negaidītu sadzīvisku problēmu risināšanai.

Lauva

Šī svētdiena jāpavada zem ģimenes un radinieku karoga. Viss, ko kopā darīsiet, būs pozitīvi lādēts, tāpēc dos spēku un iedvesmu nākamajai nedēļai. Ja tev ir mājdzīvnieki, parūpējies par viņu labajām sajūtām.

Jaunava

Visos šodienas pasākumos centies turēties pie zelta vidusceļa. Arī domu apmaiņā, pārrunās, strīdos un debatēs necenties atbalstīt galējos viedokļus vai pievienoties kādai no pusēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien atturība ir tava dzīves pareizā formula. Atturies pārmērībām, no fiziskas pārpūles un no kreisajiem soļiem. Pievērs uzmanību savai un mīļoto fiziskajai un psihiskajai veselībai.

Skorpions

Pārcel uz citu dienu darījumus ar naudu, izņemot tos, kas paredz dienišķās iztikas iegādi. Ģimenes un tuvinieku uzvedību uztversi kā sazvērestību pret sevi un visus pūliņus veltīsi savu pozīciju noturēšanai.

Strēlnieks

Šodien būs nepieciešama liela piepūle un gribasspēks, lai pieķertos un arī pabeigtu kādus mājas darbus. Atlicini laiku sevis sakopšanai un palutināšanai un neņem pie sirds citu negatīvismu.

Mežāzis

Mājas dzīvē ies kā riktīgā vampīru ģimenītē. Par spīti visām pūlēm, nevarēsi izvairīties no pēkšņām garastāvokļa maiņām un biedēkļu saskatīšanas katrā stūrī. Labāk paliec vienatnē, palasi kādu grāmatu vai parušinies dārzā.

Ūdensvīrs

Tavu spriedumu tiešums un nesaudzība, kā arī kategoriskais skatījums uz lietām, pārējiem liks sašutumā protestēt. Izrādi kaut nedaudz taktu un diplomātiju. Nepieņem lēmumus par spīti citiem, jo, visticamāk, aplauzīsies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien turpinās tavs iekšējās brīvības karagājiens. Mierīgs prāts un spēja valdīt pār savām kaislībām dos tev priekšrocības saskarsmē. Kamēr citi cepsies un meklēs kašķi, svilpodams baudīsi vēja dziesmu burvību.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm