Dvīņiem jāuzmanās no kritieniem, Skorpioni var piedzīvot galējas sajūtas – 3. jūnija horoskops

Klāt 3. jūnijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Neiesaisties nekādos braucienos un pārgājienos ar nepazīstamiem cilvēkiem. Vari nedaudz apdedzināties, vilties un vēl kāda ķibele ceļā var gadīties. Šodien novērtē ģimeni un vecos draugus. Sapratīsi, cik viņi neaizvietojami.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien tevi vilinās vientulības pasaule. Sāksi ar nevainīgu pastaigu divatā ar sevi, bet vari ap sevi sākt būvēt lielus necauršaujamus mūrus. Turi vēsu galvu un skaidru prātu un apzinies, ka tā nav īstā dzīve.

Dvīņi

Šodien viss notiek atbilstoši plānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no visādām ķibelēm, kritieniem, sitieniem. Visus darbus un nedarbus labāk darīt savā mājā vai tās tuvumā, jo braucamrīku lietošana šodien nav ieteicama.

Vēzis

Šodien katrs notikumu pagrieziens, pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji ģimenē novērtēs tavus talantus un sasniegumus. Norobežošanās saprātīgās devās palīdzēs līdzsvarot vēlmes un sakārtot prioritātes.

Lauva

Šodien tevis piedāvātā dienas kārtība mājiniekiem var šķist nepieņemama. Par katru cenu neuzspied viņiem savu redzējumu un dāvā uzmanības mirkļus tiem cilvēkiem, kurus ar savu klātbūtni tik bieži nelutini.

Jaunava

Īstais laiks nākotnes plānu kalšanai saistībā ar mājām un ģimeni. Ja gribi notikumus pietuvināt, visu līdz sīkākajām detaļām pārrunā vai pieraksti. Vari sastapties ar skepticismu attiecībā uz tavu redzējumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Lielo rosību no sevis un citiem negaidi. Tevi būs pārņēmis laiskums un inertums un labprātāk dzīvosies pa savu domu un atmiņu pasauli. Tur gūsi mierinājumu un emocionāli uzlādēsies.

Skorpions

Šodien vari piedzīvot galējas sajūtas – gandarījumu un vēlmi dalīties priekā vai sarūgtinājumu un vēlmi nevienu neredzēt. Iespējams, kāds noraidījums vai atteikums. Novērtē cilvēku izrādītās simpātijas.

Strēlnieks

Neļaujies grūtsirdībai un vienkārši notici brīnumam. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kāds potenciāls ir tevī. Pamēģini šo netradicionālo pieeju arī personīgajās attiecībās.

Mežāzis

Harmonija visās attiecībās ir šīs dienas vadlīnija. Ja kāds no taviem tuviniekiem ir noslēdzies sevī, respektē viņa vajadzību pēc klusuma un miera. Visas aktivitātes vajadzētu vērst uz spēju emocionāli atvērties un sajust līdzcilvēkus.

Ūdensvīrs

Šodien kārtosi saimnieciskos jautājumus – kādas tekošas pažobeles vai salūzušas slēdzenes uzpeldēs kā no zila gaisa. Iespējams, kāds lūgs tavu viedokli vai vienkārši palīdzību. Nenoraidi, bet mēģini palīdzēt, cik vien tavos spēkos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Saņemies un saglabā savu optimistisko skatu uz dzīvi. Pieņem to, ka visas tavas vēlmes šodien nevar piepildīties. Un vai vispār vajag? Gūsti baudu no tā, kas jau sasniegts.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm