tv3.lv

Svari var uzsākt rudens veselības kuri, Zivīm jāmet līkums fanātiķiem – 3. septembra horoskops

Klāt 3. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

3. septembrī 7:00

Auns

Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu tuvinieku vaļaspriekiem un tēmām, kuras viņus patiesi interesē. Savas idejas pagaidām tikai perē, vēl nav piemērots laiks tām izšķilties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Uzmanies no starpgadījumiem steigas un spontānas rīcības dēļ. Tava radošā iedvesma jāvirza tā, lai to pārvērstu kādā emocijām piesātinātā un rudens smaržām caurstrāvotā mākslas darbā.

Dvīņi

Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Ja šodien pats sev patiksi, paanalizē, kas ir tie apstākļi un cilvēki, kas to veicina.

Vēzis

Meklēsi veidus, kā harmonizēt un sakārtot savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos ar mērķi intelektuāli bagātināties, nevis uzdzīvot.

Lauva

Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām, pat ja tevi tās tracina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt katram savā burkānu vagā.

Jaunava

Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai filozofiska satura jautājumi. Tikai pārāk neaizraujies ar pravieša vai orākula lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs uzrāviena un nebūs vēlēšanās iesaistīties sarunās. Vari uzsākt rudens veselības kūri vai kā citādi parūpēties par savu labsajūtu.

Skorpions

Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Personīgi jūtīgo jautājumu apspriešanu atliec, jo sava taisnība katram būs neapgāžama. Šāda komunikācija var beigties ar pieviltā upura sajūtu.

Strēlnieks

Nedarīsi neko īpašu, tomēr diena būs mierīga un harmoniska. Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem rudenīgajiem sestdienas ieradumiem.

Mežāzis

Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Ūdensvīrs

Personīgajās attiecībās gribēsi sarīkot savam mīļajam kādu pārsteigumu. Pārsteigumi mēdz būt dažādi, raugi, lai nav jānožēlo. Nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu atbalstu vai līdzdalību kādā tev svarīgā pasākumā. Met līkumu tiem, kuri ir kādas fanātiskas idejas vai plāna apsēsti, un pats neiekrīti līdzīgos maldos.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm