tv3.lv

Auniem jāpaļaujas uz pieredzi, Skorpioniem nāksies patukšot uzkrājumus – 30. augusta horoskops

Klāt 30. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

30. augustā 7:00

Auns

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Pacīnies par savu brīvību un taisnību. Tomēr ekstrēmi saraut saites ar cilvēkiem un tuvām vietām nevajadzētu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Atturība un pieticība ļoti labi sadzīvos ar dāsnumu attieksmē pret saviem mīļajiem. Vari atļauties greznus “skolas somas” pirkumus tikai ar nosacījumu, ja tie sadzīvo ar veselo saprātu.

Dvīņi

Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielāks un mazākas ķibeles. Uzmanies no sadzīves traumām un informācijas tehnoloģiju nobrukšanas visnepiemērotākajā brīdī.

Vēzis

Jāatrod pozitīvais arī tajās lietās, kuras tevi kaitina un nomāc. Izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo strīdi būs neizbēgami. Atgriešanās pie agrākajiem pienākumiem vai atbildībām var radīt patīkamu nostalģiju.

Lauva

Šodien vari droši doties cīņā par savu taisnību, ja pilnībā kontrolēsi savas emocijas un gribasspēku. Ja atmetīsi visam ar roku, veiksmes izslīdēs no tava tvēriena. Mācību gadam nepieciešamos pirkumus vairāk nedrīksti atlikt.

Jaunava

Tev pašam šodien jāizdara viss ieplānotais. Nemēģini deleģēt pienākumus vai pāradresēt uzdevumus. Atbalstu pieņem tikai ieteikumu un padomu veidā, bet praktisko daļu paveic pats.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Dienas laikā uzlabosies noskaņojums un dzīve jau rādīsies krāsaināka. Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus.

Skorpions

Šodien tev nāksies patukšot savus uzkrājumus, jo atlikt apsolītos pirkumus nebūtu godīgi. Bet neaizraujies ar izdevumiem un neķeries pie naudas, kas nolikta citiem mērķiem.

Strēlnieks

Darbā nepietiks tikai ar praktiskām vai teorētiskām zināšanām, vajadzēs tās sintezēt, lai iegūtu pārliecinošu rezultātu. Ieklausies kolēģu teiktajā, apkopo viņu rekomendācijas un tad rīkojies.

Mežāzis

Uz brīdi aizmirsti par savām ambīcijām un esi pirmais, kurš padodas un noliek ieročus ieilguša kariņa gadījumā. Ja būsi ar mieru respektēt tradīcijas un likumus, tavs cieņas koeficients tikai pieaugs.

Ūdensvīrs

Ar pozitīvu noskaņojumu gaidi pārsteigumus, kas satricinās tavu mieru. Par laimi, pateicoties tavai pacietībai, praktiskumam un neatlaidībai, izdosies izturēt šīs dienas kņadu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Darbā vari paļauties tikai uz savām profesionālajām zināšanām, prasmēm un pieredzi. Izmanto tikai pārbaudītas metodes – gan sadarbībā, gan darba procesu koordinēšanā.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm