Jaunavas var pieņemt lēmumu mainīt darbu, Zivīm der ieklausīties arī citos – 30. janvāra horoskops

Klāt 30. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien pievērs uzmanību jaunu darbības veidu uzsākšanai vai esošo nodarbju un projektu norises rediģēšanai. Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Ja tevi ir pārņēmis slinkums un pasivitāte, jutīsies nekomfortabli apkārt notiekošajā skrējienā. Šodien vispiemērotākā nodarbe būtu padarītā apkopošana, secinājumu rakstīšana, ieguvumu un zaudējumu analīzes veikšana.

Dvīņi

Apstājies un ievelc dziļu elpu pirms jaunā uzrāviena. Notici sev līdz galam un vairs necilā šo jautājumu. Tev ir visas kvalitātes, lai dotos tālāk vai tēmētu augstāk. Vienkārši jārīkojas.

Vēzis

Šodien kāds var mēģināt noniecināt tavus sasniegumus darba vidē vai draugu lokā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kas nav orientēta uz attīstību. Tev jādodas tālāk.

Lauva

Šodien kāds tavs draugs var kļūt par svarīgāko cilvēku tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo un nezīlē nākotni. Vēl jānodzīvo daudz raibu dieniņu, lai jūs kļūtu par vienu veselu.

Jaunava

Vēlme beidzot dzīvē realizēt lielās izmaiņas ir sasniegusi baltkvēli. Vari pieņemt lēmumu mainīt darbu, iespējams, mainīsi pat profesionālo vidi. Tavā entuziasmā ir liels spēks, kas jāizmanto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Nepacietība un enerģija tevī sprēgā kā brīnumsvecīte. Gribēsi pēc iespējas ātrāk pāršķirt šo izlasīto lappusi attiecībās vai kādā svarīgā projektā. Šodien viss par nākotni.

Skorpions

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties, nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc dodies izvēdināt savu prātu un vislabāk to izdarīt ar kādas fiziskās aktivitātes palīdzību.

Strēlnieks

Šodien kāds cilvēks no tev tuvās vides var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies bērnības draugs vai skolasbiedrs, ar kuru kopā mēģināsiet iedzīvināt kādu senu ieceri.

Mežāzis

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kuras jau sen vajadzēja parevidēt. Palaid vaļā sev pierastos aizspriedumus un pievērsies jaunām domas formām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz jaunā ceļa.

Ūdensvīrs

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības, un tu labprāt nodosies šai patīkamajai refleksijai. Būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pārliecība nav akmenī iekalta dogma, to der arī pārskatīt.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm