tv3.lv

Vēži var nejauši pārtērēt budžetu, Jaunavām panākumi, ja rīkosies vēsu prātu – 30. jūlija horoskops

Klāt 30. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

30. jūlijā 7:00

Auns

Šodien vari piedzīvot neaizmirstamu un īpaši spilgtu notikumu vai situāciju. Visam šodien uzsāktajam būs ilgtspējīgs mūžs un labi rezultāti. Nevairies atklāti izrunāties ar mīļotajiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien tavs dzinējs būs pienākuma sajūta un lepnums. Vari piedzīvot pastiprinātu interesi par potenciālajiem romantiskajiem partneriem. Šarmantais lepnums izpalīdzēs mērķu sasniegšanā.

Dvīņi

Vienā dzīves sfērā akumulētās negatīvās enerģijas necenties atbrīvot citā. Komunikācijā mīkstini visus asos stūrus, pat ja tev liksies, ka tādu nav. Rīkojies atbilstoši apstākļiem, nevis uzticoties labvēļu padomiem.

Vēzis

Šodien vari nejauši pārtērēt savu budžetu, tāpēc prātīgi ar vasaras izpārdošanu apmeklējumiem. Tavi draugi vai ģimenes locekļi būs noskaņoti uz izrunāšanos no sirds, bet šīs sarunas var ievilkties un pie vienprātības nenonāksiet.

Lauva

Tava brīvība un neatkarības tiek nopietni ierobežota. Ja nespēj noformulēt un adekvāti izklāstīt savu viedokli minētajā jautājumā, meklē iespēju pabūt vienatnē un pārdomāt uzvedības taktiku.

Jaunava

Domāšanas, runāšanas un darīšanas funkcija šodien veidos ļoti elastīgu saspēli. Spēja abstrahēties no emocijām un vēsu prātu rīkoties nodrošinās vēlamos panākumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Lai arī būsi norūpējies un lielu daļu tavas enerģijas paņems mājās notiekošais, svarīgos un neatliekamos jautājumus izdosies godam nokārtot. Iespējams, pat spēsi nomierināt kādu ļoti norūpējušos cilvēku.

Skorpions

Lai mierpilni un veiksmīgi nodzīvotu šo dienu, tiecies pēc harmonijas un izrādi pacietību. Šīs īpašības ir tevī, un saspēlē ar citiem cilvēkiem tās vai nu akcentēsies vai gluži pretēji mazināsies.

Strēlnieks

Spēsi noķert vajadzīgo sajūtu un piemērotāko brīdi. Izcila diena radošo iedvesmu realizācijai, bet galīgi nepiemērota rutīnas darbiem. Mājas solis un pienākumi var būtiski sabojāt tavu noskaņojumu.

Mežāzis

Nedrīksti atļauties neprognozējamu garastāvokļu maiņu, agresijas izpausmes un pārspīlētu mantkārību. Šīs izpausmes tevi var ievest strupceļā. Tas attiecas gan uz visām dzīves sfērām un pat nejauši sastaptiem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Mēģini apslāpēt savu lepnību un iekļaujies kopējā cilvēku plūsmā. Necenties parādīt sevi kā īpašu un neaizvietojamu, bet, ja par katru cenu to vēlies, dari to ar saviem darbiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien vari pārskatīt savus nākotnes plānus, tikai tos, kas attiecas uz tevi personīgi. Jūtu izpausmēs esi atturīgs un mēģini ielikt vārdos savas sajūtas pret otru cilvēku.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm