tv3.lv

Vēži var dabūt pa pirkstiem, Skorpioni šķirsies no uzkrājumiem – 30. jūnija horoskops

Klāt 30. jūnijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

30. jūnijā 7:00

Auns

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kas tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs mantojuma kontekstā, kā arī iegūt labumus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām pasaules izziņas interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Dvīņi

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz draugu saistībām un kopīgiem plāniem.

Vēzis

Diena būs elektrizēta, un tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Lauva

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai intuitīvu cilvēku var tevi sakārtot un nomierināt.

Jaunava

Piedzīvosi ambīciju cīkstēšanos un grūstīšanos uz ietekmes kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs izsmalcinātība visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Skorpions

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Dzīves partneri var pieprasīt savu daļu no taviem ienākumiem.

Strēlnieks

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās nenoritēs tik gludi, kā cerēji, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Mežāzis

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, taču tev to izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru nekur citur kā mājās.

Ūdensvīrs

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Mājas dzīve un izklaide šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp bezrūpīgu atpūtu un ģimenes mieru.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm