Dvīņiem laiks dzīvē ko pamainīt, Lauvām iespējamas vārdu kaujas – 30. maija horoskops

Klāt 30. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien ar visiem pieejamajiem ieročiem aizstāvēsi savu taisnību un dzīves pārliecību. Iespējams, tavi oponenti, sajutuši spēcīgo argumentu arsenālu, atkāpsies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Katra tava darbība var izraisīt plašas debates un iesaistīsies pat tie, kuriem ar to nav nekāda sakara. Tava karjera, mājas un attiecības var kļūt par karsti apspriežamu tematu. Vai tu iesaistīsies polemikā, atkarīgs no tavas emocionālas noturības.

Dvīņi

Ja tev apnicis līdzšinējās dzīves saturs, maini kaut ko. Tie varētu būt jauninājumi, kuriem tu tik ilgi nepiekriti. Izdari kaut ko radikālu un neprātīgu! Būs milzīga enerģijas pieplūde.

Vēzis

Šodien vari brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savu uzskatu pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Lauva

Šodien iespējamas vārdu kaujas. Tava prasme rast kompromisus un izvairīties no asiem stūriem šodien nav pieejama. Ja negribi aiziet par tālu un sarunāt lieku, padomā par atkāpšanās ceļu.

Jaunava

Šodien būsi caur un caur pārliecināts, ka tev ir taisnība. Ja esi uzņēmis šo kursu, morāli sagatavojies gan labajam, gan sliktajam variantam. Pēc morālā atbalsta nelūkojies tālumā. Tas ir tev blakus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien izvairies no demonstratīviem gājieniem, turi sevi grožos un neļaujies arī spontāniem emociju uzplūdiem. Tādējādi vari pazaudēt kontroli pār situāciju gan darbā, gan mājās.

Skorpions

Necenties ignorēt savas psiholoģiskās problēmas. Ja kaut kas tevi neliek mierā, centies to izrunāt vai izrakstīt, vai kā nebūt izvilināt no sevis ārā. Ja nav neviena, kam izkratīt sirdi, parunā ar savu es.

Strēlnieks

Tā kā esi dedzīgs savu ideju aizstāvis, šodien nāksies pacīnīties par savām personīgajām tiesībām, vienlīdzību, patiesību. Patiesības cīnītāja cienīga diena. Būs arī apjūsmotāji un varēsi iznesties!

Mežāzis

Šodien tevi vadīs spēcīga paškontrole, bet kādā brīdī savaldība var arī neizturēt lielo spiedienu no tuvinieku puses un tavs pacietības vadzis, iespējams, lūzīs. Ja jūti kritisko brīdi tuvojamies, aizej ierakumos.

Ūdensvīrs

Darbā būs vēlme visiem pierādīt, ka viens pats ar visu vari tikt galā. Emocionāli uzbudinājumi neļaus noturēt fokusu uz iesākto darbu. Mētājoties no vienas galējības otrā, neko daudz nesadarīsi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Jāsaņemas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet redzēt un iet uz rezultātu. Vēlreiz pārdomāsi kādu atliktu plānu vai kāda neparasta projekta vadību.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm