tv3.lv

Auniem jāpārceļ naudas darījumi, Zivis var ļauties eksperimentiem – 31. augusta horoskops

Klāt 31. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

31. augustā 7:00

Auns

Pārcel uz citu dienu darījumus ar naudu, izņemot tos, kas paredz dienišķās iztikas iegādi. Ģimenes un tuvinieku uzvedību uztversi kā sazvērestību pret sevi un visus pūliņus veltīsi savu pozīciju noturēšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tavu spriedumu tiešums un nesaudzība, kā arī kategoriskais skatījums uz lietām pārējiem liks sašutumā protestēt. Izrādi kaut nedaudz taktu un diplomātiju. Nepieņem lēmumus par spīti citiem, jo, visticamāk, aplauzīsies.

Dvīņi

Pazeminātā vitalitāte ietekmēs tavu uzvedību un izpaudīsies kā aizkaitināmība. Neklausies citu izteiktajās kritiskajās piezīmēs, jo tas uzkaitēs atmosfēru. Nemeklē citu vājās vietas un neļauj arī viņiem to darīt.

Vēzis

Par spīti visām pūlēm, nevarēsi izvairīties no pēkšņām garastāvokļa maiņām un biedēkļu saskatīšanas katrā stūrī. Labāk paliec vienatnē, studē dokumentus vai palasi kādu izglītojošu literatūru. Vakarā iepriecini sevi ar kādu pirkumu.

Lauva

Visos šodienas pasākumos centies turēties pie zelta vidusceļa. Arī domu apmaiņā, pārrunās, strīdos un debatēs necenties atbalstīt galējos viedokļus vai pievienoties kādai no pusēm.

Jaunava

Romantiskajās attiecībās būs kaut neliels, bet tomēr progress. Bet tava fiziskā labsajūta nebūs no tām labākajām, tāpēc uz brīdi aizmirsti par sirds lietām un pievērsies savai veselībai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien atturība un askētisms ir tavas dzīves bākugunis. Atturies no pārmērībām, no fiziskas pārpūles un no kreisajiem soļiem. Pievērs uzmanību savai un mīļoto veselībai.

Skorpions

Izmanto šo dienu, lai nokārtotu kādas astes radinieku attiecībās. Ja uzskati, ka tev tādu nav, strādā un relaksējies kā vēlies. Tomēr esi gatavs pieslēgties kādu negaidītu sadzīvisku problēmu risināšanai.

Strēlnieks

Šodien turpinās tavs iekšējās brīvības karagājiens. Mierīgs prāts un spēja valdīt pār savām kaislībām dos tev priekšrocības saskarsmē. Kamēr citi cepsies un meklēs kašķi, svilpodams baudīsi vasaras izskaņas priekus.

Mežāzis

Šodien būs nepieciešama liela piepūle un gribasspēks, lai pieķertos un arī pabeigtu kādus darba devējam apsolītus darbus. Atlicini laiku sevis sakopšanai un palutināšanai un neņem pie sirds citu negatīvismu.

Ūdensvīrs

Šī trešdiena jāpavada zem darba sūrā realitātes karoga. Viss, ko kopā darīsiet, nāks grūti, bet būs pozitīvi lādēts, tāpēc dos spēku un iedvesmu. Brīža eiforiju nomāks apstākļu ietekmēta dzīves proza.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien vari atļauties nelielus eksperimentus. Tikai ar norunu, ka tie ir uz labiem nodomiem balstīti, un bez vēlmes kādu pārmācīt. Neļauj citu neētiskai rīcībai tev diktēt spēles noteikumus.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm