Strēlnieki kārtos pagātnes saistības, Zivīm labāk jāmācās no citu kļūdām – 31. janvāra horoskops

Klāt 31. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien vari tikt pie kādas balvas individuālajās vai komandas sacensībās. Ja sasniegtie rezultāti tevi neapmierinās, nemēģini meklēt vainīgo vai sodīt sekundantus, bet vienkārši baudi sacensības un iegūsti tik nepieciešamo adrenalīna devu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Necenties visus uzdotos darbus paveikt vienlaicīgi. Nekas prātīgs no tā nesanāks. Sāc ar to, kas tev padodas vislabāk un, kamēr nonāksi līdz nogurdinošajiem pienākumiem, vari sagaidīt kādu palīgu.

Dvīņi

Visas durvis tev šodien nebūs atvērtas. Neiznieko laiku un nemūķē aizvērtās durvis, bet labāk paskaties, kas interesants notiek vietās, kuras tev ir pieejamas un kur tevi gaida.

Vēzis

Šodien necenties visiem izdabāt un neuzupurējies. Var gadīties, ka visgrūtākajā situācijā, tev uzgriezīs muguru vai nenovērtēs tieši tie cilvēki, kuriem visvairāk uzticies.

Lauva

Attiecībās tevi sagaida gan jauki, gan bēdīgāki brīži. Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Savā partnerī atklāsi gan kaitinošus trūkumus, gan apbrīnojamus dārgumus.

Jaunava

Šodien, iespējams, sastapsies ar dežavū sajūtu. Tomēr, papētot situāciju dziļāk, atklāsi, ka dažas nianses nesakrīt. Mēģini pafantazēt par tēmu “kā būtu, ja būtu”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tev pašam šodien jāizdara viss ieplānotais. Nemēģini deleģēt pienākumus vai iesaistīt starpniekus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem.

Skorpions

Tevi šodien gaida aktīva komunikācija. Nevis ar citiem cilvēkiem, bet pašam ar sevi. Ko tik tu nemēģināsi sev iestāstīt! Tie visi būs maldi un laikā nepaveikto darbu sekas.

Strēlnieks

Būsi nodarbināts ar pagātnes saistību – dažādu parādu, nenokārtotu lietu un neatrisinātu jautājumu – kārtošanu prioritārā secībā. Ja šīs lietas nerisināsies gana veiksmīgi, atliec uz nākošo nedēļu.

Mežāzis

Draugiem un draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu finansiālu problēmu sakārtošanā. Noteikti sadarbojies.

Ūdensvīrs

Mazajiem sadzīves niekiem šodien piešķirsi lielu nozīmi. Tavs aktīvais prāts gribēs atpūsties un izbaudīt putekļu slaucīšanas procesa dziedniecisko mieru, atliekot lielākos projektus uz vēlāku laiku

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Uzmanies, izmantojot nepazīstamu tehniku vai jaunu aparātu, un labāk mācies no citu kļūdām, nevis laizi savas brūces. Liels atbalsts būs profesionāls tehniskais personāls.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm