tv3.lv

Lauvām sagaidāmi cēlumi un kritumi, Jaunavām jāpievēršas saimnieciskajiem jautājumiem – 31. jūlija horoskops

Klāt 31. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

31. jūlijā 7:00

Auns

Šodien pastiprinātu uzmanību, rūpes un izpratni velti saviem vecākiem. Pie tevis atnāks apjausma un norādes, kas varētu būt kādu augstāku spēku zīmes, kā rīkoties vēl nekad nepiedzīvotās situācijās. Seko saprāta balsij.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien būsi ievainojams visā, kas skar tavas personīgās attiecības. Apspied vēlmi padalīties ar savām sajūtām un problēmām, jo pēc tam var sekot nožēla par savas dvēseles atkailināšanu.

Dvīņi

Sarkastiska un nervoza reakcija uz visu, kas neatbilst tavām vēlmēm, padarīs tevi neciešamu draugu lokā. Mēģini izrādīt vairāk tolerances un draudzīguma saskarsmē ar pasauli.

Vēzis

Šodien būsi īpaši jūtīgs pret smalkajām pasaules izpausmēm. Augstāko spēku svētība un labvēlība stiprinās tavu optimismu un ticību nākotnei. Visām darbībām jābūt balstītām skaidrā apziņā par iespējamajām sekām.

Lauva

Vajadzēs mesties iekšā kādā darbā par kura gala rezultātu nav nekādas skaidrības. Sagaidāmi cēlumi un kritumi, bet neskatoties uz visām grūtībām un pārbaudījumiem, iespējami arī izcili sasniegumi.

Jaunava

Šo dienu velti svarīgu saimniecisko jautājumu risināšanai. Tavas darba spējas būs īpaši augstā līmenī, tāpēc neskaties pulkstenī, bet izmanto visas piedāvātās iespējas uzlabot savu sadzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Ārējie apstākļi, notikumi un saskarsme rādās būt pat ļoti harmoniska, tomēr tava iekšējā būtība būs saspringusi un neapmierināta. Būs tendence it visā saskatīt nepatikšanu vēstnesi.

Skorpions

Solis šodien nesolās būt īpaši raits, jo sastapsies ar lielākiem vai mazākiem šķēršļiem savā ceļā. Centies noturēt sava garastāvokļa latiņu virs nulles atzīmes, jo tam būs izteikta tendence uz pesimismu vēlamā un iespējamā pretrunu dēļ.

Strēlnieks

Vari ļauties nedaudz dekadentiskam noskaņojumam, bet cieši pieskati izteiksmes veidu, jo izteiktu vārdu vairs neatgriezīsi, kas var aizskart tavu tuvinieku jūtas. Nedod iemeslu greizsirdībai vai skaudībai.

Mežāzis

Šodien vari ievērojami uzlabot savu attiecību bilanci, bet uzņemies vadību šajos procesos. Ar maigumu un iejūtību izturēsies pret citu cilvēku vājībām un sapratīsi viņu motivāciju.

Ūdensvīrs

Ja rīkosies rāmu garu, nepārsniedzot pieļauto ātrumu ne aktivitātēs, ne kontaktos ar cilvēkiem, nopietnos sastrēgumos neiekulsies. Ar pacietību un izturību vari pat mākoņus bīdīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Iespējams saņemsi ziņas vai informāciju, kuru biji pieprasījis jau labu laiku iepriekš. Jaunumi var sagriezt tavu pasaulīti kājām gaisā. Tiec galā ar saspīlējumu, nomierini jūtas un tad reālistiski apsver izveidojušos situāciju.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm