Auniem personiskā triumfa diena, Strēlniekiem kreņķi tuvinieku dēļ – 31. maija horoskops

Klāt 31. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien piedzīvosi personiskā triumfa dienu. Viss, kas parasti jāizcīna un jāpierāda, padevīgi gaidīs tikai tavu ierašanos un tavus uzmanības apliecinājumus. Privātie un profesionālie darījumi būs saistīti ar radošo sfēru. Vari iemantot veiksminieka slavu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien turi stingru mugurkaulu visā, kas saistīts ar tavu personīgo dzīvi. Neizrādi vājumu un neļauj ar sevi manipulēt. Vienošanās un sadarbības līgumus jāslēdz tikai tādā gadījumā, ja pats esi pilnīgi drošs un pārliecināts.

Dvīņi

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet gan vēlme paspēlēties ar citu vājībām. Mīlestības vārdā vari iesaistīties kādā riskantā pasākumā. Nespēlējies ar citu nopietnām jūtām.

Vēzis

Tev šodien jādarbojas tajā lauciņā, kurā jūties drošs un kompetents. Vislabāk koncentrēties uz jaunu attiecību un pazīšanās kontaktu veidošanu, protams, ja tādi tevi interesē.

Lauva

Šodien atkal esi pateicību parādā māsai Fortūnai, kas tevi izvedīs cauri mazākiem un lielākiem sarežģījumiem. Būsi ieguvējs, ja pārdomāsi notikušo un izdarīsi vajadzīgos secinājumus.

Jaunava

Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties īsākā vai garākā sadarbībā. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt. Šie norādījumi neattiecas, ja ar kādu domā pastaigāt pavisam īsu ceļa gabaliņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Personīgajās attiecībās nepieļausi laipošanu, kompromisu meklēšanu vai samierināšanos. Ticēsi tikai tam, kas melns uz balta uzrakstīts vai skaidri un gaiši pateikts. Kārto attiecības bez lieciniekiem.

Skorpions

Prasme sadzīvot ar citiem šodien var novest strupceļā kādu pasākumu vai plānu, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Apslāpē aizvainojumus un meklē kompromisus, īpaši ar pretējo dzimumu, kopīgo interešu labā.

Strēlnieks

Cilvēki, kuri tev ir visdārgākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākos kreņķus. Aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas tieši tāpēc, ka šie cilvēki tev visvairāk nozīmē, bet savstarpēji līdzsvaroties ir tik grūti.

Mežāzis

Šodien aizstāvēsi savus uzskatus, tuviniekus un visu, kas tev dārgs. Profesionālajā sfērā tavas agrāk pieļautās kļūdas var samazināt tavu ienākumu apjomu. Ja būsi sagatavojies, tā jau ir puse no uzvaras.

Ūdensvīrs

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas tās realizācijai. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi darbaprieku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Psiholoģiskā spriedze ietekmēs tavu pašsajūtu. Iespējams, darbi un vienošanās tiks atcelti vai apturēti, kas ļaus tev pievērsties privātajām attiecībām un ģimenes pienākumiem.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm