tv3.lv

Dvīņiem gan emocionāli pacēlumi, gan kritumi, Mežāži var piedzīvot sarūgtinājumu darbā – 4. augusta horoskops

Klāt 4. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

4. augustā 7:00

Auns

Ja tev ir darīšanas ar lielām materiālām vērtībām, visu atbildību uzņemies pats vai arī atliec uz citu dienu, jo neatbilstības dokumentos radīs pārlieku lielu stresu, kas atstās iespaidu uz veselību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tev šodien piedāvās pamēģināt spēkus kādā jaunā sfērā vai projektā, bet, lai arī cik neatvairāms šis piedāvājums tev nešķistu, nepiekrīti tam, ko galīgi nesaproti. Šodien jānogaida un jāvēro.

Dvīņi

Emocionālie pacēlumi mīsies ar depresīviem kritumiem. Pa vidu vari sastrādāt lielākas vai mazākas dīvainības. Pārlieku lielais enerģijas pieplūdums šodien var izpausties arī nedaudz neadekvātā veidā.

Vēzis

Tevi sagaida veiksme, bet ar pienācīgu spriedzes devu. Brīvību un romantiku vēlams līdzsvarot ar atbildību un nopietnību. Lai izvairītos no klupieniem finanšu jautājumos, esi uzmanīgs ar pirkumiem un dokumentiem.

Lauva

Augstas likmes šai dienai, var būt iespaidīgi ieguvumi un arī nopietni tēriņi vai zaudējumi. Uzmanība un akurātums darbībās līdzsvaros spontānās emocijas, kas mudinās tevi spēlēt uz visu banku un paļauties uz fortūnu.

Jaunava

Nododies savas personīgās dzīves analīzei. Emocionalitāte un kaisle, kuru ieliksi savās darbībās, ļaus neredzīgajam ieraudzīt un nedzirdīgajam saklausīt. Atzinība nerodas laimīgu atgadījumu rezultātā, tās jānopelna ar smagu darbu un neatlaidību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Jaunus romantiskos uzsākumus vajadzētu piebremzēt. Jūtu sfērā varētu būt apmācies laiks, tas nozīmē, ka visu nevar skaidri saskatīt un var gadīties apmaldīties.

Skorpions

Var nākties saņemt kompromitējošu informāciju par taviem darījumu partneriem. Kā rīkosies, būs atkarīgs no taviem dzīves un profesionālas darbības principiem. Tiks pārbaudīta tava konsekvence.

Strēlnieks

Šodien bez cīņas nekas rokās nedosies. Tev vajadzēs būt drosmīgam un pārliecinātam par darāmo. Ja pārāk uzkarsīsi, vari iesaistīties konfliktos ar visiem, kuri trāpīsies uz tavas takas.

Mežāzis

Darbā vari piedzīvot vienu otru sarūgtinājumu. Biznesa darījumiem un pirkumiem paaugstini piesardzības kritērijus, lai nepieļautu apzinātu vai nejaušu šmaukšanos. Visādi citādi silta augusta sākuma dieniņa!

Ūdensvīrs

Hiperaktivitātei nav vietas ne darba, ne mājas apstākļos. Personīgajās attiecībās neuzvedies tā, lai partnerim dotu iemeslu greizsirdībai. Vēlēsies saglabāt rokas attāluma distanci ar mīļoto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Darba attiecībās šodien iespējams demonstrēsi īpašu uzcītību, pat ziedojoties otra labā. Bet no jauna iepazītajiem cilvēkiem gan nevajadzētu uzticēties, jo jūsu attiecības nebūs ilgstošas.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm