Dvīņi var iekulties pratināšanas krustugunīs, Zivīs iespējama ķibele īpašumā – 4. decembra horoskops

Klāt 4. decembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

2022. gada 4. decembrī 7:00

Auns

Vari veidot jaunas draudzībā un, protams, lielās laimes jomā. Visticamāk, tu atgriezīsies pie agrākajiem draugiem un mīļākajiem, bet nu jau ar svaigu skatu. Met pie malas savu lepnumu un ej uz kompromisiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien lēnu garu vadi sarunas vai iesaisties debatēs bezkaislīgi. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo nedaudz rūgto pieredzi. Un nekādā gadījumā neķeries pie vārdiem, ko parasti nevar sameklēt vārdnīcās.

Dvīņi

Ja būsi nolēmis noslēpt rīcību, ar kuru nelepojies, vai arī izvairīsies no situācijas, kad tev jārunā skaidra valoda, vari iekulties pratināšanas krustugunīs. Vinnētājs nebūsi, būs nedaudz apsvilusi pašapziņa.

Vēzis

Naudas pelnīšanas jautājumi kontrolē tavu noskaņojumu arī šajā Otrās Adventes dienā. Būs jāizšķiras starp iespēju vēl sapelnīt paprāvu naudas žūksnīti līdz Ziemassvētkiem vai ar plānāku maciņu azotē, bet lēnu garu baudīt pirmssvētku noskaņas.

Lauva

Šodien atrisini problēmu līdz galam un iznīcini aizdomu un aizvainojuma perēkli ar visām tā saknēm. Tava izlēmība ietekmēs tuvinieku labsajūtu un jūsu kopīgo perspektīvu. Nosvērtā mierā aizdegsi otro Adventes svecīti.

Jaunava

Šodien tev būs nepieciešama liela dūša un milzīga sevis kontrolēšanas prasme, lai neuzspridzinātu savu vistuvāko vidi. Radinieku provokācijas būs slēptas, bet tavas maņas uztvers nedaudz izkropļotus signālus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Atgriezies pie sev raksturīgā reālisma, šodien vēl ir iespēja veikt drošu atkāpšanās manevru ar minimāliem zaudējumiem. Izlēmība un sauss aprēķins mazinās emocionālās sāpītes.

Skorpions

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālists attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas gan uz saimnieciskiem darījumiem, gan pirkumiem. Nepareizas rīcības gadījumā vēl ilgi sajutīsi to sekas.

Strēlnieks

Šodien vari iekulties vai piedzīvot ne tikai romantiskus, bet arī samērā bīstamus piedzīvojumu. Īpaši piesargies, ja esi tālu no mājām. Ja izvēlēsies palikt mājās, būs mierīgāk, tomēr kādam no tuviniekiem var nepatikt tava komunikācijas maniere.

Mežāzis

Šodien atjaunosi ilgi gaidīto psiholoģisko līdzsvaru un pakāpeniski atgriezīsies uz daudz maz taisnām dzīves sliedēm. Fobijas un bailes atkāpsies pragmatisma priekšā un cēlā mierā aizdegsi otro Adventes svecīti.

Ūdensvīrs

Šodien parādīsi, ka arī viens vari gan celt, gan nest to smagumu, kas paredzēts vairākiem. Tev ir jābūt nelabojamam optimistam un ar šo attieksmi jāaplipina visi tuvinieki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Tavu īpašumu var piemeklēt kāda ķibele, tāpēc vēlams nedoties tālumā, lai operatīvi vari novērs radušos bojājumus. Bet ar vecākiem un bērniem centies sazināties pieklusinātos un samiernieciskos toņos, jo viņi šodien tādi jūtīgi.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm