tv3.lv

Auniem nāksies aizstāvēt savus dzīves principus, Lauvām jāpievērš uzmanība veselībai – 4. jūlija horoskops

4. jūlijā 8:47

Klāt 4. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Nāksies aizstāvēt savus dzīves principus. To darot nezaudē savaldību, jo tikai tad varēsi kādu pārliecināt. Par katru cenu neuzspied savu klātbūtni cilvēkiem, kuri demonstratīvi no tevis vairās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien nolien maliņā un izvairies no kategoriskiem paziņojumiem un nevajadzīgām debatēm. Neietekmējies no izdarītā spiediena uz tavu subjektīvo viedokli, kas mudinās dzīties pēc tukšām un neperspektīvām idejām.

Dvīņi

Tavu darbošanos motivēs prātīgums, gudrība un godīgums. Šodien nevari atļauties mantkārīgus un egoistiskus izgājienus. Vēlme pēc atzinības un novērtējuma var novest pie pārpūles.

Vēzis

Neiztērē sevi sīkumos kā arī neaizraujies ar sevis žēlošanu. Lai arī apbursi visus apkārtējos, pastāv varbūtība, ka tas pēc kā ilgojies pār visām varītēm, nedosies tev rokā. Vēl nav laiks!

Lauva

Šodien īpašu uzmanību pievērs savai veselībai, kā arī attiecībām ar darba kolēģiem. Jo attiecību saasināšanās var atstāt iespaidu uz tavu psihisko veselību. Necenties visu plānoto izdarīt uz savas veselības rēķina.

Jaunava

Sabiedrības ietekmes rezultātā vai savu emociju uzplūdā vari pieļaut vairākas kļūdas. Jāsaprot, kad apstāties un kad atkāpties, nekļūstot par zaudētāju vai dezertieri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tu gan nebēdā ne nieka, jo uz visa notiekošā fona būsi itin veiksmīgs un ar dzīvi apmierināts. Naudas darījumi, pirkumi un citi darījumi ies no rokas. Arī fiziskajās aktivitātēs un sportā vari parādīt savu neizsīkstošo potenciālu.

Skorpions

Šodien visi procesi prasīs papildus piepūli. Darbā nebaidies uzticēties un iesaistīt jaunos kolēģus. Kaut arī nepieredzējuši, bet dzīves entuziasma pilni, viņi izrullēs situācijas labāk par citiem.

Strēlnieks

Impulsīvi izteicieni un rīcība var negatīvi iekrāsot darba vai personīgās attiecības. Ja šodien iekārosi un dzīsies pēc materiālajiem labumiem, izjauksi trauslo līdzsvaru un tieši to pārējiem būs grūti pieņemt.

Mežāzis

Tikai un vienīgi racionāla pieeja darbam un biznesam palīdzēs uzlabot tavu reputāciju un finansiālo situāciju. Izmanto lieliskās organizatora un komandas saliedētāja spējas šim nolūkam.

Ūdensvīrs

Šodien vairies nodibināt jaunus kontaktus un pazīšanās. Nedodies ārā no savas pierastās komforta zonas, jo tur tevi gaida šķēršļu josla. Ieviestās pārmaiņas personīgajā dzīvē koriģēs visu pārējo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Ja piedzīvosi pēkšņas problēmas vai saņemsi ne pārāk iepriecinošas ziņas, iegaumē, tās ir tavu neizdarību sekas un nemeklē citus vainīgos. Ja tavs psihoemocionālais fons ir uzbudināts, esi prātīgs satiksmes dalībnieks.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm