tv3.lv

Auniem negaidītie pavērsieni sola labu iznākumu, Strēlniekiem jāuzmanās no pārpratumiem – 4. septembra horoskops

Klāt 4. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

4. septembrī 7:00

Auns

Situācijās, kur vajadzīga ātra reakcija un apķērība, demonstrēsi neredzētus panākumus un mobilizēšanās spējas. Neprognozētie notikumu pavērsieni sola veiksmīgu iznākumu un veselīgu adrenalīna devu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Partnerattiecībās būtu ieteicams meklēt psiholoģisku komfortu un mieru, tomēr nesapratne vienās otrās attiecībās joprojām sitīs augstu vilni. Būs jāpieņem un jāizprot partnera viedoklis kādā jautājumā.

Dvīņi

Saplānotajā dienas ritmā ik pa brīdim ieslēgsies kāds trauksmes zvans. Esi gatavs visu pamest un nekavējoties traukties glābt kādā ģimenes locekļa nelaimīgo galvu, sirdi vai mantu.

Vēzis

Tavs prāts būs aktīvs, bet vai domu spēsi arī adekvāti nokomunicēt, ir pavisam cits jautājums. Ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas neuzskati viņus par saviem nelabvēļiem vai ienaidniekiem.

Lauva

Šodien par katru cenu vēlēsies iesaistīties diskusijās un pārrunās, bet pastāv risks, ka sarunāsi ko lieku un galīgi garām. Iespējams, izrādīsi augstsirdību un pretimnākšanu kādam senam draugam vai paziņam.

Jaunava

Ja vēlies izlīgt ar saviem līdzcilvēkiem, stipri piedomā pie izteiksmes veida. Īpašu harmoniju un miera sajūtu ienesīsi savā ģimenē, ja sagādāsi mazus uzmanības mirkļus saviem mīļajiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Savu izdomu liksi lietā, lai izkultos no neveiklām un samocītām situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā. Bērnu vajadzībās nāksies investēt.

Skorpions

Citu domas, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsotas, sakāpinātas un pārspīlētas. Pašam var būt sajūta, ka viss ir izcils un spožs un tikai citi ir vainojami galīgā nespējā saskatīt izcilību.

Strēlnieks

Tava nevarēšana sarunāt un vienoties ar citiem var ievilināt tevi ne vienā vien nepatīkamā situācijā. Uzmanies no nekonsekvences un aizmāršības, pārpratumiem ceļā un domstarpībām ar likumu.

Mežāzis

Tavs prāts nepadosies gribas kontrolei un būs ļoti grūti saņemties pabeigt iesāktos darbus. Īpaši tas attiecas uz mājās atnestiem darba projektiem vai kādiem iekrātiem rakstu darbiem.

Ūdensvīrs

Vari paspīdēt ar saviem prātnieka un filozofa talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Nekāda stresa un piepūles, visās jomās virzīsies uz gaišo nākotni un jaunu zināšanu apguvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā sadarbībā ir iesaistītas vismaz divas puses, tāpēc centies pieņemt, ka tavs viedoklis ir tikai viena patiesības šķautne.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm