tv3.lv

Vēžiem šodien ieguldītie līdzekļi nesīs stabilu peļņu, Jaunavas var atgūt vecu parādu – 5. augusta horoskops

Klāt 5. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

5. augustā 7:00

Auns

Tev ieteicams meklēt un redzēt dzīves košās krāsas un izvairīties no depresīviem un pesimistiskiem cilvēkiem. Domas grozīsies ap pārsteigumu notveršanu, ieraudzīšanu vai vismaz noticēšanu, ka tādi eksistē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Pasivitāte un sakāpināts jūtīgums šodien jāsvītro no tavas sajūtu gammas. Darbiņā neaizraujies ar lielajiem plāniem, priecīgi apdari mazāk svarīgo un tinies pēc iespējas ātrāk uz vietām, kur jūra, saule, mežs…

Dvīņi

Šodien ļoti apdomīgi dod kādam solījumus, jo no tevis neatkarīgi apstākļi var traucēt solījumu turēšanu. Galīgās atziņas vai tiltus dedzinošus lēmumus attiecībās gan nevajadzētu pieņemt.

Vēzis

Nemīņājies uz vietas un nebaidies uzsākt arī vienu otru riskantāku pasākumu vai projektu. Ieguldītie līdzekļi nesīs stabilu un ilglaicīgu peļņu. Neaizraujies ar runāšanu, darbi runās skaļāk un pārliecinošāk.

Lauva

Šodien uzslavas plūdīs tavā virzienā. Ar šo labo ziņu jau būtu pietiekami, bet vēl vari spīdoši izpausties darba vai sabiedriskos pasākumos un sagaidīt kādu zīmi par ilgi lolota sapņa piepildīšanos.

Jaunava

Nevajadzētu savu darbību aprobežot ar sēdēšanu vienā vietā. Jo tu vairāk kustēsies un pārvietosies, jo labāk jutīsies. Iespējami uzlabojumi attiecībās ar partneri vai kāda veca parāda atgūšana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien noslēgtās vienošanās paredz nesliktus ienākumus. Tikai nesasoli par daudz vai neizplūsti pārāk apjomīgos perspektīvu aprakstos, kas partneriem var radīt aizdomas un neuzticību.

Skorpions

Tev ļoti viegli dosies rokās izdevības, kuras kādreiz uzskatīji par nesasniedzamām. Ja ap tevi šodien lidinās mazie kārdinātāji, aizmirsti par pienākumiem un dodies ar izredzēto baudīt vēl atlikušās siltās vasaras dienas novakari.

Strēlnieks

Labvēlīga apstākļu sakritība un tavas uzvedības elastība palīdzēs izmanevrēt arī nedaudz divdomīgās situācijās. Pēc darba dienas sajutīsies lepns, ka esi izturējis, adekvāti reaģējis un neko nesalaidis grīstē.

Mežāzis

Pārlieku lielā enerģija ir jāvirza radošos vai organizatoriskos darbos, jo citādi tā var aiziet neceļos. Ja tavā jūtu dzīvē ir pienākusi kulminācija, kas izšķirs attiecību nākotni, pamet visu un dodies risināt šo situāciju.

Ūdensvīrs

Ja esi kaut ko iecerējis, neatslābinies, bet panāc savu. Šodien nokavēto būs ļoti grūti panākt. Bet notikumi un randiņi, kas saistīti ar mīlas lietām, var izvērsties ilgtermiņa attiecībās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien piedalies tikai tādos pasākumos, kuros vari smelties idejas un iedvesmu. Iegadīsies fascinējoša tikšanās, kuras iespaidos dzīvosi vēl ilgu laiku. Uzcērt ko košu labas dabas stilā un ķeries pie darba vai aktīvas atpūtas.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm