tv3.lv

Dvīņiem nedos mieru ilgi glabāts noslēpums, Jaunavas var izcelt laimīgo lozi – 5. jūlija horoskops

5. jūlijā 7:00

Klāt 5. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tev pašam šodien jāizdara viss ieplānotais. Nemēģini deleģēt pienākumus vai iesaistīt starpniekus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Perfekti izplānotajā dienas scenārijā radīsies izmaiņas un nevienu nevajag par to vainot. Pati dzīve ievieš korekcijas un to arī tā pieņem. Iespējams būs jāmēģina atrisināt kāda neatliekama un svilstoša problēmiņa. Pie stūres gan prātīgi.

Dvīņi

Tev nedos mieru kāds ilgi glabāts noslēpums, kurš laužas gaismā un tik ļoti to gribās darīt zināmu pasaulei. Neatklāj visas savas kārtis. Padomā cik un kam tu stāsti.

Vēzis

Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt atpakaļceļa. Tāpēc izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo strīdi būs neizbēgami. Visi darbi, kas veicami vienatnē, ies no rokas.

Lauva

Lai ko arī šodien neuzsāksi, padomā par drošību un riskē saprāta robežās, jo nevainīgas dauzīšanās var aiziet greizi un beigties ar sāpīti. Ja gribās izkratīt sirdi, padomā, lai otram netiktu nepelnīti pārmetumi.

Jaunava

Šodien vari izcelt laimīgo lozi, ja pilnībā kontrolēsi savas emocijas un gribasspēku. Ja atlaidīsi grožus vaļīgāk, veiksmes izslīdēs no tavām rokām un nāksies strēbt citu savārīto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Gaidi pārsteigumus, kas satricinās tavu mieru. Par laimi, pateicoties tavai pacietībai, praktiskumam un neatlaidībai, izdosies izturēt šīs dienas kņadu un citu uzspiesto sabiedrību.

Skorpions

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Nebaidies atteikties no vērtībām, kas jau sen zaudējušas nozīmi tavā dzīvē.

Strēlnieks

Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielāks un mazākas ķibeles. Uzmanies no sadzīves traumām un tehnikas nobrukšanas visnepiemērotākajā brīdī.

Mežāzis

Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus. Derētu īpaši uzmanīties pārvietojoties ar jebkādiem braucamrīkiem.

Ūdensvīrs

Nekas neliedz tev šodien iztrakoties un pat pamēģināt kaut ko nebijušu, neizbaudītu un sen sapņotu. Tomēr galīgi nezināmajā meties piesardzīgi. Darba vidē jutīsies kā baltais zvirbulis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien tev nāksies patukšot maciņu, jo uz citu rēķina nevajadzētu izklaidēties. Bet neaizraujies ar izdevumiem un neķeries pie naudas, kas nolikta melnajai dienai vai kam īpašam.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm