tv3.lv

Vēžiem jāpaļaujas uz intuīciju, Mežāži var iekrist nepatiesas informācijas lamatās – 6. augusta horoskops

Klāt 6. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

6. augustā 7:00

Auns

Šodien tiecies un meklē pozitīvas sajūtas, cilvēkus, iespaidus un bēdz no depresīvā un pesimistiskā. Palīdzība citiem ir veids, kā tu palīdzēsi pats sev. Šodien tas uzlabos dzīves krāsas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Var iedegties pa kādai jaunai liesmiņai vai arī esošās jūtas uzliesmot ar sen nebijušu sparu. Vēlme gūt apmierinājumu un paskatīties, kas notiek sētas otrajā pusē, ievērojami pieaugs.

Dvīņi

Tās izmaiņas tavā dzīvē, kuras tiks uzsāktas šodien, pēc kāda laika perioda liks atcerēties to sākumu un tu nemaldīgi zināsi teikt, ka nav nekas nožēlojams. Pamatu notikumu attīstībai centies ielikt drošu un stabilu.

Vēzis

Šodien neatsakies no intuīcijas pakalpojumiem. Nekādā gadījumā neatmet ar roku problēmām, ko nevar pieveikt ar pirmo piegājienu. Vari sagaidīt palīdzību, to pat nelūdzot un negaidot.

Lauva

Šodien uzmanies no pārpūles, labāk izvēlies garu pastaigu pa mežu vai gar jūras krastu un veldzē savu sakarsušo ķermeni un garu. Vislabāk ir pabeigt visus uzsāktos darbus, bet jaunās lietas uz kādām pāris nedēļām vajadzētu atlikt.

Jaunava

Šodien savu enerģiju investē, izpalīdzot vai pakalpojot citiem. Vai tas būtu padoms kādam ģimenes loceklim vai kāds darbiņš drauga vai kaimiņa labā, viss tiks ieskaitīts tavu labo darbu sarakstā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien vairāk par citām izpausmēm parādīsies nevēlēšanās kādam pakļauties. Tikai tāpēc, ka kāda cita plāniņš visiem šķiet pievilcīgāks, tev nebūtu par to jāironizē un jāsmīkņā.

Skorpions

Šodien izvairies no citu cilvēku radītiem apgrūtinājumiem, jo itin viegli kļūsi neapmierināts. Vairies no sarunām, kas tevi satrauks un sakritīs uz nerviem. Valdi pār savu iztēli, jo šodien var būt neadekvāta realitātes uztvere.

Strēlnieks

Šodien izvairies no aizvainojuma un neko nepierādošiem riskantiem gājieniem. Ieteicams pārbaudīt maka saturu, čekus un citus naudas operāciju dokumentus, jo var atklāties būtiskas kļūdas.

Mežāzis

Šodien pastāv iespēja iekrist nepatiesas informācijas lamatās, kurai nav nekā kopīga ar pastāvošo realitāti. Cilvēki tavā tuvumā būs izgreznojušies ar maskām, izrādoties labāki, nekā ir patiesībā.

Ūdensvīrs

Ļoti sazemēta diena gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Iespējams, tā pat ir labāk, lai uzsūktu visus spēkus briestošajiem negaisiem. Un spēku var iegūt tiešā saskarē ar zemi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien neizdosies pieņemt objektīvus un emocijās nebalstītus lēmumus. Nelāgais noskaņojums tevi padarīs pagalam niķīgu. Mēģini izrauties no ierastā un aizbrauc uz vietām, kur nekad neesi spēris savu kāju.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm