tv3.lv

Vēršiem iespējami negaidīti likteņa pavērsieni, Dvīņiem panākumi naudas iegūšanā – 6. jūlija horoskops

Klāt 6. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

6. jūlijā 7:00

Auns

Vari radikāli mainīt savu uzņemto kursu un doties pilnīgi citā virzienā. Ekstremālākos gadījumos vari pagriezt muguru kādai gadiem lolotai nodarbei vai sfērai, kurā ieguldīti visi tavi enerģijas resursi un sākt visu no nulles.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Diena sola negaidītus likteņa pavērsienus, tāpēc jābūt dzīvesgudram un visu redzošam. Iespējams, tuvojies sapņa piepildījumam ar partneri vai arī attālinies no tā uz neatgriešanos.

Dvīņi

Iespējams, šodien tev nāksies pieņemt kādu svarīgu lēmumu, jo pie apvāršņa var parādīties kāds dāsns piedāvājums. Vēl solās panākumi naudas iegūšanā, kuru izmantosi, lai turpinātu mācības vai profesionālo pilnveidošanos.

Vēzis

Ja tavām idejām un projektiem ir nepieciešami atbalstītāji, tad šodien nepalaid garām iespēju tos iegūt. Savu darbību un enerģiju izlieto konstruktīvām darbībām, nevis sīkām atriebībām.

Lauva

Šodien var sanākt uzsākt strīdu ar pilnīgiem svešiniekiem un bez nopietna iemesla. Ja spēsi pacelties pāri pašcieņas aizvainojumam, izvairies no strīdiem, jo tie izsūks visu tavu dzīvesprieku.

Jaunava

Šodien jau atkal starp tevi un darba biedriem var rasties neuzticības pazīmes. Apšaubīsi viņu principu patiesumu. Dari, ko iecerējis, ber esi īpaši piesardzīgs, ja vēlies situācijas izrullēt savā labā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien nav ieteicams riskēt uz savu galvu, jāieklausās padomos un jāpadomā par sekām. Šo dienu vajadzētu nodzīvot tā, lai nebūtu jānožēlo nepieņemtie lēmumi un neizmantotās iespējas.

Skorpions

Savā profesionālajā vidē tiksi atzinīgi novērtēts, bet neļauj šiem īslaicīgajiem panākumiem apmiglot tavu skatu uz reālo situāciju. Ja esi mākslās iesaistīts vai vismaz tuvu stāvošs, vari atļauties garāku brīdi, lai pagozētos jūlija saulītē.

Strēlnieks

Šodien nododies jaunu cilvēku iepazīšanai un veco sakaru atjaunošanai. Atklātība un sirsnība, kā arī neparastais viedoklis pievilinās cilvēkus un bruģēs ceļu panākumiem personīgajā dzīvē.

Mežāzis

Pacietība un paaugstināts darba ražīgums šodien tev palīdzēs mazināt dažas no negatīvajām tendencēm. Neskatoties uz prasmīgo darbu, vadības uzmanību un atzinību neizdosies iemantot.

Ūdensvīrs

Šodien uzmanīgi vēro savus jaunos paziņas un darījumu partnerus. Var gadīties, ka kāds no viņiem mēģinās izmantot tavu uzticību savos merkantilos nolūkos. Neļauj sevi sarūgtināt vai nostādīt neveiklā situācijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien vari piedzīvot psiholoģisku diskomfortu un nelabu omu, kam par cēloni būs attiecības visās to izpausmēs. Jauniem mīlas sakariem saki pārliecinošu “nē”, bet esošais partneris var mānīties un krāpt.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm