tv3.lv

Svariem nokārtosies attiecību sarežģījumi, Zivīm jāatliek fundamentāli pirkumi – 7. augusta horoskops

Klāt 7. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

7. augustā 7:00

Auns

Šodien tavām vēlmēm ir izredzes realizēties. Ja padomā ir kāds romantisks sakars, uztver to kā flirtu un ievadu, bet vēl nemeklē dziļās jūtas un nekal nopietnos nodomu plānus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien pār tavu galvu velsies milzums daudz jaunumu, kurus aptvert un saprast varēsi tikai ar laiku. Vari piedzīvot emocionālus izvirdumus informācijas straumes intensitātes dēļ.

Dvīņi

Šajā svētdienā centies visu notiekošo tvert viegli vai pat laist gar ausīm. Nevērs sarkasmu un agresiju pret citiem, bet vēl jo vairāk vairies no sevis šaustīšanas. Meklē emocionālu aizvēju.

Vēzis

Ja šodienu izvēlēsies, lai atbrīvotos no dažādām pagātnes grabažām un nastām, tiešām sajutīsies brīvs un varēsi uzelpot. Tikai nesteidz atbrīvoto telpu piepildīt ar jaunām mantām, kam nav praktiska pielietojuma.

Lauva

Meklēsi kompromisu ar savu sirdsapziņu. Ja izdodas to atrast – labi, ja nē – neej pret to. Tavs jutekliskais potenciāls pievilks pretējā dzimuma kandidātus, bet pārējais jau tavā ziņā.

Jaunava

Ļoti patīkams un stabils emocionālais fons ļaus tev notiekošo adekvāti uztvert un arī izbaudīt. Jebkuras uzsāktās darbības, tikšanās, mīlas sakari sagādās tev baudu un iespēju tos attīstīt nākotnē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šo dienu pavadi kā pieklājas vasaras brīvdienai. Piedzīvotais tev ilgi paliks atmiņā un, ja pareizi sadzīvosi ar savu intuīciju, smuki nokārtosies visi attiecību sarežģījumi.

Skorpions

Būtu ieteicams svētdienas pasākumus laicīgi ieplānot. Nesavaldīta iztēle un emocionālā nestabilitāte var radīt neadekvātus izgājienus. Šodien diez ko neuzticies pat tuvāko cilvēku viedoklim, viņi var kļūdīties.

Strēlnieks

Šodien neatļaujies būt lētticīgs. Arī visi tavi pūliņi, kaut ko izdarīt vai sakārtot, var beigties ar neko. Neķer kreņķi un nemeklē aizmiršanos tukšā komunikācijā vai jaunu pazīšanos meklējumos.

Mežāzis

Mēģināsi mesties baudas kārdinājumos vai mīlas randiņos, un pēc tiem austošais rīts būs ar rūgtenu piegaršu. Partnerī centies redzēt dziļāk un vairāk par to masku, ko viņš šodienai uzvilcis.

Ūdensvīrs

Šodien ir ieteicams nemēģināt ietekmēt vai emocionāli uzspiest uz notikumu dabīgo gaitu. Jāļauj tiem risināties un visums par to parūpēsies vispiemērotākā veidā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Turies pie mērenības, kā pie žēlsirdīgās māsas. Nereaģē uz šodien notiekošos, jo daudz kas nav atkarīgs tikai no tevis. Apjomīgi pirkumi vai fundamentāli saimnieciskie darījumi nebūs pārāk veiksmīgi.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm