tv3.lv

Vēršiem jābūt uzmanīgiem sarunu laikā, Mežāžiem der ieklausīties citu viedoklī – 7. jūlija horoskops

Klāt 7. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

7. jūlijā 7:00

Auns

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības, un tu labprāt nodosies šai patīkamajai refleksijai. Būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien kāds tavs draugs var paveikt neatmaksājamu pakalpojumu. Nesteidzini notiekošo un nezīlē nākotni. Esi uzmanīgs sarunu laikā, neaizsvilsties un nepasaki par daudz.

Dvīņi

Šodien nevajadzētu mētāt muļķi attiecībās ar saviem sadarbības partneriem. Lietas jāsauc īstajos vārdos. Tava uzticība un paļaušanās uz citu godaprātu var atnest vienu otru vilšanos.

Vēzis

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kuras jau sen vajadzēja parevidēt. Palaid vaļā sev pierastos aizspriedumus un pievērsies jaunām domas formām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz jaunā ceļa.

Lauva

Šodien kāds var mēģināt pabojāt tavu reputāciju darba vidē vai arī noniecināt tavu ietekmi. Ir pienācis laiks doties prom no destruktīvas vides, tev ir visas atslēdziņas, lai atmūķētu slepenos kambarus.

Jaunava

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties, nav reālas, tās ir tikai tavā iztēlē. Tāpēc dodies izvēdināt savu prātu un mēģini iedzīvināt kādu sen pamestu vaļasprieku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien vispiemērotākā nodarbe būtu padarītā apkopošana, ieguvumu un zaudējumu analīzes veikšana. Veiksmīgi visi darījumi, ko jākārto tiesu namos vai baznīcās.

Skorpions

Partnerattiecībās sirds balsij un intuīcijai būs liela teikšana. Reizēm prāts dzīvo neatkarīgi no sirds un pārsvarā ņem virsroku, pats uzdod jautājumu un pats zini atbildi. Šodien neļauj tam jaukties tavās attiecībās.

Strēlnieks

Vēlme beidzot dzīvē realizēt izmaiņas ir nobriedusi. Vari pieņemt lēmumu mainīt stagnējošo profesionālo vidi. Tavā entuziasmā ir liels spēks, kas jāizmanto tieši šodien.

Mežāzis

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Savas iesīkstējošās pārliecības reizēm der pārskatīt un mainīt.

Ūdensvīrs

Šodien to ko meklēsi, to arī atradīsi. Meklēsi risku, tas tiks pārpārēm. Mēģināsi veselību pabojāt, arī tas izdosies. Visjēdzīgākā nodarbe šodienai būtu savas garderobes revīzija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien pievērs uzmanību jaunu darbības veidu uzsākšanai vai esošo nodarbju un projektu norises rediģēšanai. Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm