tv3.lv

Auniem nāksies trenēt pacietību, Zivīm nevajadzētu steigties ar svarīgiem lēmumiem – 7. septembra horoskops

Klāt 7. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

7. septembrī 7:00

Auns

Nāksies trenēt pacietību, tas visvairāk attiecas uz cilvēku savstarpējo saspēli. Tomēr šīs īpašības galējībās meties piesardzīgi, jo kas par daudz, tas par traku. Izvairies no došanās izbraucienos, jo sastrēgumos vai tehniskās ķibelēs zaudēsi ļoti daudz laika.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tavas pašsajūtas uzlabošanās vai pasliktināšanās pamatā būs domas. Tāpēc uzmani un kontrolē savu domāšanas procesu. Nāksies parādīt izturību un neatlaidību, tas visvairāk attiecas uz cilvēku savstarpējo saspēli.

Dvīņi

Nevairies atbildības un neslēpies aiz kādu ietekmīgu un varenu cilvēku mugurām. Tev ir jādodas dienas gaismā un jārīkojas enerģiski un izlēmīgi. Pastāv liela iespēja to izdarīt teicami.

Vēzis

Apskati un izanalizē visus variantus, pirms sāc realizēt savus plānus. Paplašini savas darbības vai pakalpojumu klāstu un sajutīsi izmaiņas materiālajā nodrošinājumā.

Lauva

Radošajos plānos parādīsies visa tavas personības kapacitāte. Šodien uzraugi un pieskati to, ko jau esi sasniedzis, lai kāds nepiesavinās tavus nopelnus. Nepiekrīti vieglu peļņu sološiem darījumiem.

Jaunava

Ar ambīcijām viss būs kārtībā, tās būs pietiekoši, lai radoši izpaustos un nekautrētos sava darba augļus izrādīt arī citiem. Šodien novērojams patīkams līdzsvars starp jūtām, emocijām un reālo darbību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Darbabiedru vai klientu simpātijas dos tev papildu iedvesmu un palīdzēs tikt galā ar nogurumu, kas šodien var būt īpaši traucējošs. Iekļaušanās kolektīvā ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Skorpions

Attiecībās var parādīties nepārvaramo viedokļu dažādības sindroms, tāpēc atceries par iespēju iejusties otra ādā vai vismaz iekāpt otra čībās. Sakārto savu jūtu pasauli un atbrīvojies no aizvainojuma un nosodījuma. Kļūsti maigāks un pielaidīgāks.

Strēlnieks

Darba vidē demonstrēsi varas atribūtus un izaicinošu uzvedību. Vari iekrist situācijās, kad visas darbības, kuras veiks citi, šķitīs nepiedodami lēnas un pat destruktīvi bremzējošas.

Mežāzis

Šodien attiecības var piedzīvot uzplaukumu vai pasliktināšanos tavas uzvedības rezultātā. Neaizmirsti par pieticību un piedošanu. Tas attiecas arī uz finansiāliem darījumiem.

Ūdensvīrs

Tavas šaubas var izrādīties pamatotas. Tavi sāncenši, konkurenti vai vienkārši nelabvēļi šodien var rīkot sacelšanos. Aizsargājoties nekļūsti pārāk agresīvs, jo viss process var iziet ārpus kontroles.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Klausies, kad sāks runāt tava intuīcija, un nesteidzies ar svarīgiem lēmumiem, lieliem pirkumiem vai galīgiem secinājumiem. Iespējams būs jāatsakās no cerības doties īsākās vai garākās brīvdienās kādu no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm