tv3.lv

Svariem jāpiebremzē ar pirkumiem, Mežāžiem jāizvairās no fiziskā stresa – 9. augusta horoskops

9. augustā 7:00

Klāt 9. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien ar skaidru prātu un neaptumšotu skatu paraugies uz savu rīcību, domām. Gaidi kādu pavērsienu personīgajā dzīvē. Bet lēmumus gan pieņem pats un neļauj citiem tos ietekmēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Profesionālajā sfērā tevi sagaida izaicinājumi, kuru risināšanai tev vēl nav vajadzīgo zināšanu un pieredzes. Nepārdzīvo un neko šajā sakarā nedari, jo risinājums nāks tuvākajās dienā un bez liekas piepūles.

Dvīņi

Šodien būsi ļoti jūtīgs pret kritiku, apstākļu vai cilvēku spiedienu. Emocionālā fona iespaidā var rasties saķeršanās arī ar mīļajiem. Šodien uzliesmojušie konflikti var ilgi gruzdēt.

Vēzis

Nezināmā vidē un ar svešiem cilvēkiem esi ļoti uzmanīgs. Neiekrīti uz sasteigtiem lēmumiem un neļaujies pirmā iespaida vilinājumam. Pārliekas aktivitātes izrādīšana var radīt sarežģījumus.

Lauva

Personīgās attiecības un kaislīgie sakari tevī modinās pašpārliecību un pašvērtību. Tas attiecīgi paaugstinās adrenalīna un vēl citu hormonu līmeni. Turies pie sava stila un saviem uzskatiem.

Jaunava

Šodienas ātrums būs mērens, bet tāpēc nevajadzētu atcelt plānotos braucienus vai tikšanās. Ja no tevis gaida atbildes uz agrāk uzdotajiem jautājumiem, pavelc vēl laiku līdz mēneša beigām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien piebremzē ar pirkumiem, sevišķi iekārtām, visādām digitālām štellēm. Darba laikā koncentrējies uz analītisko, bez vajadzības nekur nebrauc, neskrien un tikšanās neorganizē.

Skorpions

Iespējamas būtiskas un radikālas darba statusa izmaiņas. Tikai nenododies visādiem eksperimentiem un riskantām nodarbēm sevišķi bara instinkta ietekmē. Atceries, ka tev ir pašam savs peldēšanas celiņš.

Strēlnieks

Kādreiz neatrisinātie jautājumi, problēmas vai atliktie plāni šodien uzradīsies kā no zila gaisa un ievilks tevi riktīgā karuselī. Drosmīgi dodies pretī izaicinājumiem vai arī tie drosmīgi tevi apraks.

Mežāzis

Izvairies no fiziska stresa un riska, jo sakāpināta aktivitāte var izprovocēt kādu hroniskas kaites parādīšanos. Šodien piemērotas mērenas slodzes. Var nākties mierināt kādu nelaimē nonākušu draugu vai tuvinieku.

Ūdensvīrs

Tavi šodienas panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes pielietot pareizo saskarsmes taktiku kā arī no spējas nedzirksteļot kā īssavienojumam. Izvairies no sarunām, kurās tevi provocē uz atklātību un plānu izpaušanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Ļoti laba priekšnojauta tev šodien palīdzēs izvairīties pat no labi izplānotām lamatām. Tavs enerģijas potenciāls būs samērā augsts, tāpēc vari uzņemies papildus slodzes.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm