tv3.lv

Auni labi tiks galā arī divdomīgās situācijās, Ūdensvīriem iespējami finansiāli uzlabojumi – 9. jūlija horoskops

Klāt 9. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

9. jūlijā 7:00

Auns

Lieliski nokārtosi savas sapiņķerētās attiecības. Labvēlīga apstākļu sakritība un tavas uzvedības elastība palīdzēs izmanevrēt arī nedaudz divdomīgās situācijās. Vienīgi bīsties augstprātības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien noslēgtās vienošanās paredz nesliktus ienākumus. Tikai nesasoli par daudz vai neizplūsti pārāk apjomīgos perspektīvu aprakstos, kas cilvēkiem var radīt aizdomas un neuzticību. Konkrētība dos tev papildus kredītpunktus.

Dvīņi

Tev ieteicams meklēt un redzēt dzīves košās krāsas un izvairīties no depresīviem un pesimistiskiem cilvēkiem. Sarūgtinājumu par kādu neizdošanos nepārvērt agresijā pret tiem, kam ar šo situāciju nav nekāda sakara.

Vēzis

Pārlieku lielā enerģija ir jāvirza radošos vai organizatoriskos darbos, jo citādi tā var aiziet neceļos. Ja tavā jūtu dzīvē ir pienācis pēdējās piles brīdis, kas izšķirs attiecību nākotni, pamet visu un dodies risināt šo situāciju.

Lauva

Necenties realizēt kādu savu ideju ar caursišanu, bet gan ar savas personības magnētismu. Vēl vari spīdoši izpausties sabiedriskos pasākumos un sagaidīt kādu zīmi par ilgi lolota sapņa piepildīšanos.

Jaunava

Tev paveicies ar šo harmonisko un uz godīgumu orientēto dienas atmosfēru. Nemīņājies uz vietas un nebaidies uzsākt arī vienu otru riskantāku pasākumu. Ieguldītie līdzekļi nesīs stabilu un ilglaicīgu peļņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Ja esi kaut ko iecerējis, neatslābinies, bet panāc savu. Šodien nokavēto būs ļoti grūti panākt. Bet notikumi un randiņi, saistīti ar mīlas lietām, var izvērsties ilgtermiņa attiecībās.

Skorpions

Šodien pieslēdzies pēc iespējas smalkākām un garīgākām lietām, atstājot materiālos labumus un fizisko darbu citai dienai. Parūpējies par sava ķermeņa labsajūtu, nepārslogojot to ar smagiem, grillētiem ēdieniem.

Strēlnieks

Šodien no svara ir katra tava darbība un pat nodoms. Vēl no svara ir, kā tu izmanto savus dabas dotos talantus un kā tu tērē vai ieguldi savu nopelnīto naudu.

Mežāzis

Tev ļoti viegli dosies rokās izdevības, kuras kādreiz uzskatīji par nesasniedzamām. Dienu patīkami iekrāso mīlestība, piedošana un sapratne. Visās šajās jomās vari izpausties kā īsts mākslinieks.

Ūdensvīrs

Nevajadzētu savu darbību aprobežot ar sēdēšanu vienā vietā. Jo tu vairāk kustēsies un pārvietosies, jo labāk jutīsies. Iespējami uzlabojumi finanšu situācijā vai kāda veca parāda atgūšana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Neraizējies par pasaulīgām lietām, bet piedalies tikai tādos pasākumos, kuros vari smelties idejas un iedvesmu. Iegadīsies fascinējoša tikšanās, kuras iespaidos dzīvosi vēl ilgu laiku.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm