Jaunavām nevajag baidīties izvirzīt prasības, Mežāžiem jāizvairās no spēka demonstrēšanas – 29. maija horoskops

Klāt 29. maijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Ja gadījumā sakrājušies dažādi finanšu un darījumu jautājumi, tad šodien ir īstais laiks, lai tiem pieķertos. Ja iepriekš esi kaut ko slēpis, tad šodien nāksies atvērst maciņu un par visu samaksāt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Ja būsi apmierināts ar darba apstākļiem, darba saturu un vadību, par to tiksi bagātīgi atalgos. Ja mānīsies, slēpsies un aprunāsi, gaidi nepatikšanas.

Dvīņi

Tavu noskaņojumu īpaši neietekmēs nelielās nobīdes un aizķeršanās darbos. Iespējams, tu pat tās nepamanīsi, jo nodarbinātam, bet priecīgam cilvēkam visas dienas kā vasarasvētki.

Vēzis

Šodien vari rēķināties ar kolēģu atbalstu, ja lieta nonāks tik tālu, ka būs jāizšķiras par tevi vai kādu konkurentu. Neaizmirsti par labām manierēm un pateicību saviem atbalstītājiem.

Lauva

Nekādā gadījumā neļauj šodien satiktajiem cilvēkiem vai ārējiem faktoriem ietekmēt tavus plānus vai godprātīgo. Paturi prātā vēl kādu rezerves variantu, kā savādāk var nonākt pie vēlamā rezultāta.

Jaunava

Jo augstāka būs tava pašvērtība, jo vairāk tevi cienīs un respektēs biznesa un darba partneri. Tāpēc šodien nebaidies izvirzīt savas prasības. Tas attiecas tikai uz racionāliem un reālistiskiem uzstādījumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien darījumos un notikumos neieņem pozu, jo arī tavi partneri darīs to pašu un galu galā jūs nekur nenonāksiet. Pieņem apzinātu lēmumu sadarboties un neļaujies visādiem zemapziņas kārdinājumiem pēc atriebības.

Skorpions

Lai izdarītu spēcīgu lēcienu, jābūt stabilam pamatam zem kājām. Tāpēc šodien domā par visiem nosacījumiem, kas rada stabilu vidi profesionālajai un intelektuālajai attīstībai.

Strēlnieks

Šodien naudas plūsma ir pagriezusies tavā virzienā. Rīkojies prātīgi un sakārto savu ienākumu – izdevumu plūsmu. Vari rēķināties ar priekšnieku atbalstu finanšu jautājumos.

Mežāzis

Iespējams, tu sajutīsies visvarens un šī sajūta tev kompensēs vienu otru nepatīkamu situāciju, ar kuru būs jāsaskaras dienas laikā. Attiecībās izvairies no pārliekas autoritātes un spēka demonstrēšanas.

Ūdensvīrs

Ļoti labvēlīgs laiks, lai risinātu konfliktus gan darbā, gan partnerattiecībās. Tavs personības spēks būs spēcīgāks par oponentu kritiku. Tev par lielu pārsteigumu, vētra norims tikpat spēji kā sākusies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Nemiers un sirdsapziņas pārmetumi par agrāk atliktiem un līdz galam nenovestiem darbiem vai projektiem šodien atgriezīsies ar jaunu sparu. Ja agrākajos darījumos esi rīkojies negodīgi, var nākties par to samaksāt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm