Mežāžiem jāizvairās no naudas darījumiem, Strēlnieki nedrīkst ļauties sliktām priekšnojautām – 27. marta horoskops

Klāt 27. marts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

27. martā 7:00

Auns

Šodien paturi prātā, ka visus šķēršļus un ierobežojumus nav iespējams likvidēt vienā piegājienā. Izpēti savas finansiālās un profesionālās izredzes un nepiever acis ieraugot tās pašās vecās problēmas, bet rīkojies konstruktīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Ja tu tēmē uz priekšnieka krēslu, esi gatavs pārbaudījumiem. Tie var būt zināmie un atklāti definētie, bet var būt arī tādi, kas vairāk līdzinās sitieniem zem jostas vietas, turklāt bez lieciniekiem. Tāpēc esi tālredzīgs un priekšlaicīgi neatslābinies.

Dvīņi

Draudzības un romantikas robežas var būt saplūdušas, bet šis fakts tevi priecēs nevis uztrauks. Šodien nodosies aktivitātēm, kurām nav nekā kopīga ar tavu pamatnodarbošanos. Pat ja radīsies kādi enerģētiskie sastrēgumi, diez vai pievērsīsi tiem uzmanību.

Vēzis

Jo atvērtāks un sabiedriskās būsi, jo ražīgāka dienu piedzīvosi. Par katru cenu neturies pie lietu kārtības tradicionālajiem parametriem, ja notiekošais aicina ignorēt vispārpieņemtos noteikumus.

Lauva

Šodien vari piedzīvot nelielu pārbaudījumu vienlīdzības ievērošanā. Ar draugiem un partneriem nedrīksti atļauties domāt, ka visi ir esam vienādi, tikai es nedaudz… Tā būs riktīga izgāšanās, kas var novest pie kāda tuva cilvēka zaudēšanas.

Jaunava

Esi izvēlīgāks, tomēr saglabā draudzīgas attiecības ar cilvēkiem. Neaizmirsti par subordināciju un distances ieturēšanu, ja darīšanas ir ar vecākiem un augstākstāvošiem cilvēkiem. Darbā ievēro noteikto kārtību, režīmu un citus noteikumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras tev atgādinās, ka neesi visvarens. Draugi, bērni un mīļotais būs tavs atspulgs, kas ar apbrīnojamu precizitāti atstaros visus tavus tikumus un trūkumus. Šīs dienas uzvaras un zaudējumi ir tavas rīcības vistiešākās sekas.

Skorpions

Ja iespītēsies un nespēsi pielāgoties, vari palikt viens ar savu rūpalu un centieniem. Iespējams, tev būs grūti aizmirst kādu pagātnes konfliktu, kas veidos distanci ar partneriem un draugiem. Ja jūties, ka vēl neesi gatavs aizmirst, iepauzē, bet nesastrādā lietas, kas jūs vēl vairāk attālinās.

Strēlnieks

Tavas vēlēšanās piepildīsies, ja pozitīvā enerģija ņems pārsvaru pār bailēm. Šodien nedrīksti ļauties sliktām priekšnojautām, lai nepazaudētu savu veiksmi. Atjautība un optimistiskais skats kā parasti nostrādās tavā labā.

Mežāzis

Šodien vajadzētu izvairīties no naudas darījumiem un jebkādu maksājumu dokumentu sastādīšanas un apstiprināšanas. Lielos pirkumus un ilgtermiņa ieguldījumus arī vajadzētu atlikt uz nedaudz vēlāku laiku. Pārējās lietas rullē uz nebēdu!

Ūdensvīrs

Ieteicams paskatīties uz sevi spogulī un saprast, ko tu vēlies mainīt. Kad tas ir izdarīts, neatskatoties realizē visas savas ieceres – gan vizuālajā noformējumā, gan savos neredzamajos ķermeņos. Var pieķert klāt arī māju un darba vietu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Nevairies un nebaidies no negaidītiem notikumu pavērsieniem. Tieši šie pārsteiguma momenti piedāvās iespējas, kuras citādi neuzrastos. Pat ja tev šķiet, ka pamats zem kājām pazudis, nebīsties – tas īslaicīgi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm