tv3.lv

Mežāžiem jāpievērš uzmanība signāliem, ko raida organisms, Zivīm nevajadzētu plātīties ar saviem nodomiem – 26. jūnija horoskops

Klāt 26. jūnijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

26. jūnijā 7:00

Auns

Ja nesaņemsi sapratni un atbalstu no saviem mājiniekiem, noteikti to sagaidīsi no saviem draugiem vai tālumā mītošiem paziņām. Padalies savos pārdzīvojumos un kļūs vieglāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Nesūdzies un nepārdzīvo par galīgi nebūtiskām lietām, kā arī nepārdzīvo par citu cilvēku nevadāmajiem noskaņojumiem un mainīgajām prioritātēm. Personīgā partnerība šodien tāda uzbudināta un adataina.

Dvīņi

Dienu ieteicams uzsākt lēni, lai pāreja uz sadzīves pienākumu veikšanu nebūtu pārāk traumējoša. Garastāvokļa un dienas plānu mainība šodien garantēta, līdz ar to nebēdā, ja tev vispār nav konkrētu plānu.

Vēzis

Šodien personīgās dzīves līkloči kļūs nepārskatāmi un grūti izbraucami. Parādīsies neatvairāma doma un arī vēlme spert kādu neatgriezenisku soli. Ja pratīsi noregulēt straujo elpošanu un domāšanu, spēsi izvairīties no kļūdas.

Lauva

Šodien atkal sajutīsi nepieciešamību pēc jaunas dzīves stratēģijas. Reputācija, personīgais vai ģimenes bizness, laulības atkal kļūs par svarīgu motivāciju, lai kaut ko jaunu uzsāktu.

Jaunava

Šodien piedzīvosi sajūtu, ka grūtākais jau aiz muguras un lielā krīze jau pārdzīvota. Gaidot uz kādu atbildi vai lēmumu kādā lietā, centies sevi nodarbināt kaut vai sadzīviskā līmenī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tava apņēmība šodien nebūs ilgtspējīga un ļoti ātri zaudēsi interesi par uzsākto. Pie apvāršņa parādīsies cilvēki, kuri var likt tev pārskatīt pēdējo dienu dzīves notikumus.

Skorpions

Ja tiešām vēlies pavadīt produktīvu neatliekamo darbu piesātinātu dienu, neķeries pie darbiem, kuru veikšanas metodika un principi ir galīgi neskaidri. Tur arī iestrēgsi.

Strēlnieks

Šodien nesadali savus spēkus un nepievērs uzmanību citu problēmām, izņemot gadījumus, ja palīdzība vajadzīga pašiem tuvākajiem. Nepiever acis uz saviem trūkumiem, bet centies ar tiem kaut kā tikt galā.

Mežāzis

Vēlams pievērst uzmanību signāliem, kurus raida tavs organisms un, ja saklausi trauksmes zvanus, dodies pēc profesionālas palīdzības. Apzinies, ka šodien pieņemtie lēmumi būs jāpārskata visdrīzākajā laikā.

Ūdensvīrs

Pārāk nesaceries un nepaļaujies uz rožainiem nākotnes solījumiem. Pragmatisms robežosies ar romantiskām atkāpēm no pieņemtā. Nelieli eksperimenti radošā vai emocionālā sfērā atvieglos bēdīgu ziņu saņemšanas gadījumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Lielos un atbildīgos darbus mēģini nobīdīt līdz pusdienlaikam. Ja lolo kādus oriģinālus un tālejošus plānus, rēķinies, ka uzradīsies kādi šķēršļi vai mūdži, kas to visu vēlēsies sabojāt. Nevienam nestāsti par saviem nodomiem.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm