tv3.lv

Ūdensvīriem jāliek lietā izcilās pārliecināšanas spējas, Mežāžiem jāsaved kārtībā emocijas – 1. augusta horoskops

Klāt 1. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

1. augustā 7:00

Auns

Ja esi nodomājis kaut ko iegādāties, dari to šodien. Tev izdosies veiksmīgi pirkumi un būsi gandarīts par veiksmīgajiem naudas ieguldījumiem. Neaizmirsti par dotajiem solījumiem kādam darba biedram.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Tikai visneatliekamāko problēmu risināšana ir neapspriežama un neatliekama. Viss pārējais var pagaidīt un ir pat ieteicams to darīt. Neplāno tikšanās ar cilvēkiem, kuri var kaut kādā mērā ietekmēt tavu dzīvi.

Dvīņi

Dēļ kādas triviālas ķildas ar darba biedriem, var nākties mainīt plānus šodienai. Neuzmanības dēļ var gadīties ķibeles, tāpēc esi modrs un piesardzīgs. Meklē drošu aizvēja vietu, kur pārlaist šo dienu.

Vēzis

Šodien tevī un apkārtējos daudz optimisma un košu krāsu. Tomēr pārāk neaizraujies ar procesu un notikumu izskaistināšanu un atceries par to jēgu un mērķiem, kurus gribi sasniegt.

Lauva

Ja mēģināsi kādam atklāt savas jūtas, vēro uzmanīgi, kas notiek un kā reaģē tavs uzmanības objekts. Paturi pie sevis pamācošos monologus, lai pagalam nesamulsinātu un neaizbiedētu savu romantisko ieceru objektu.

Jaunava

Šodien gan pacenties runāt citiem saprotamā valodā vai nerunāt nemaz. Arī glaimi ir jāizslēdz no sava instrumentu arsenāla. Var nākties saskarties ar sagrozītu realitātes interpretāciju no tavu sadarbības partneru vai tuvinieku puses.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Diemžēl šodienas notikumus nevarēsi ietekmēt un grozīt pēc sava prāta, bet iespējams tas ir uz labu. Sanāks iepazīties ar jauniem cilvēkiem, kuri var izteikt vilinošus sadarbības piedāvājumus.

Skorpions

Tavas darba dienas perspektīvas izskaitās cerīgas un ar ievērojamu romantisma devu. Piedzīvojumi pat solās būt ar pozitīvām un tālejošām sekām. Saposies un noskaņojies uz romantisko vilni.

Strēlnieks

Nevēlēšanās domāt un runāt par rītdienu vai tuvākā laika problēmām var kļūt par nesaprašanās cēloni darba kolektīvā. Tomēr ar optimistisku attieksmi izdosies situācijas labot un viegli pāriet pie patīkamākām tēmām.

Mežāzis

Šodiena ir piemērota, lai nomierinātos un savestu kārtībā savas domas un emocijas. Personiskajā dzīvē izvairies no dualitātes, kā arī no pārlieku lielas dinamikas. Saņemtās ziņas var mainīt tavus darba dienas plānus.

Ūdensvīrs

Tavas pārliecināšanas spējas būs izcilas, kas ļaus piedabūt pat sīkstākos ienaidniekus labprāt papūlēties tavā labā. Rēķinies ar draugu un paziņu atbalstu jūsu kopīgajās avantūrās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien ieteicams organizēt kādu tikšanos ar vecajiem darba vai studiju biedriem. Jebkuri pasākumi, arī riskantie, izvērtīsies laimīgi. Ja notiekošais beigsies ar kādu mācību vai atziņu, tā būs svētīga.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm