tv3.lv

Vēršiem jāvairās no riskantiem darījumiem, Strēlniekiem var tikt iedragāta reputācija – 11. jūlija horoskops

Klāt 11. jūlijs. Ko zvaigznes tev sola šodien?

11. jūlijā 8:51

Auns

Šodien ļauj vaļu pašizpausmei un nenobīsties, ja saņemsi neadekvātu reakciju. Ja mīļajiem cilvēkiem veltīsi pienācīgo uzmanību īstajā brīdī un vietā, piedzīvosiet romantisku un siltu jūlija novakari.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien jebkuram darbam un nedarbam jāvelta īpaša rūpība. Koncentrē uzmanību komerciālos darījumos, jo naudiņa var vairīties no tevis. Neiesaisties riskantos darījumos un attiecību piedzīvojumos.

Dvīņi

Jebkura šodienas aktivitāte prasīs no tevis smagu darbu un piespiešanos. Tomēr rezultāti neatbildīs tavām cerībām. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Vēzis

Šodien gudru ziņu izvairies no cilvēkiem, kuri gribēs tevi izmantot apmaiņā pret savu atbalstu. Izvairies no palīdzības pieņemšanas, ja darījumu partnerus labi nepazīsti, jo nevar zināt, kas aiz visa tā slēpjas.

Lauva

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Jaunava

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos. Brīvā brīdī palasi kādu iedvesmojošu literatūru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsi būt uz viena viļņa ar pārējiem. Tā gadās.

Skorpions

Radošas iedvesmas viļņi būs nelieli un ar tieksmi pārvērsties mierīgā, stāvošā ūdenī. Ar darbošanās iedvesmu būs līdzīgi, bet var gadīties, ka tomēr uzrodas devītais vilnis, kas tevi ieraus darvu virpulī vismaz uz pāris nedēļām.

Strēlnieks

Šodien tev nepieciešams ar godu izkulties no visām situācijām, īpaši finansiālajām. Tava reputācija darbā var mazināties vai vari piedzīvot šantāžu. Nepārdzīvo, jo drīz viss normalizēsies un stabilizēsies.

Mežāzis

Jo vairāki sagaidi no nākotnes, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt rehabilitācijas kursu vai vienoties par naudas krāšanas nosacījumiem ar savu mīļoto.

Ūdensvīrs

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Vienkāršās lietās būs spēks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien ir iespēja radikāli nomainīt attieksmi un izturēšanos pret paša ķermeni un veselību. Padomā par citu metodiku, kā sevi uzturēt formā, vai par citiem ārstniecības veidiem. Iedvesma un iztēle arī var lieti noderēt.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Šīm izklaidējošajām astro vēstulītēm ir kaut kāda sentimentāli tonizējoša iedarbība. Tomēr tikai cilvēka individuālais zvaigžņu raksts nosaka kā, kad un kāpēc cilvēks piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Es vēlos Tevi iedrošināt meklēt sava mākoņa sudraba maliņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm