tv3.lv

Vēršiem par sliktu var nostrādāt pārlieka atklātība, Strēlniekiem izcila diena sakārtot dzīves materiālo pusi – 17. janvāra horoskops

Klāt 17. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

17. janvārī 7:00

Auns

Darbā meklē iespēju, lai izdiskutētu ar priekšniecību savu atalgojumu un citas sociālās garantijas un arī ģimenes lokā varat pārrunāt ģimenes budžetu un saplānot materiālās vajadzības tuvākajam mēnesim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien būsi līdz nervam atklāts sarunā ar draugu, radinieku vai savu mīļoto. Tava atklātība var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, citādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Dvīņi

Emocionālais fons būs cieši savijies ar sapņu tēliem un iluzoriem plāniem, kas dzims tavā iztēlē. Tā kā šodien to būs daudz, uzmanies tos saukt vārdos, jo iztēles personāži var arī atnākt ciemos un pārsteigt tevi nesagatavotu.

Vēzis

Jāsaņemas, jākoncentrējas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet saskatīt galvenās tendences un virzienus. Vēlreiz pārdomāsi senāk izteiktu darba piedāvājumu.

Lauva

Metru virs zemes šodien nelidosi, pat ne pusmetru. Jutīsies fiziski un garīgi noguris. Iespējams, tas no nevēlēšanās atzīt savas kļūdas. Kļūs vieglāk, ja izritināsi balto karogu vai meklēsi kompromisu.

Jaunava

Necenties ignorēt savas psiholoģiskās problēmas. Ja kaut kas tevi neliek mierā un tracina, dabū to ārā. Ja nav neviena, kam izkratīt sirdi, tad uzticies savai dienasgrāmatai vai atveldzē dvēseli kādā virtuālā dialogā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Novērtēsi precīzu informāciju, labu padomu un draudzīgu kritiku. Neatliec braucienu, sarunu vai tikšanos uz citu laiku. Arī visas materiālās saistības un apsolītie darbi jānokārto šodien.

Skorpions

Naudas jautājumi skars visas tavas dzīves sfēras. Ar to jārēķinās, plānojot izklaidi, bērnu aktivitātes vai romantiskus izgājienus. Neskatoties uz nedaudz savilkto jostu, būsi lieliskā omā un gatavs improvizēt jebkurā situācijā.

Strēlnieks

Izcila diena, lai sakārtotu savas laicīgās dzīves vajadzības un vērtību sistēmas materiālo pusi. Īsi un skaidri – nepieciešams pārbaudīt savas drošības garantijas, rezerves izejas un iesaistītos cilvēkus.

Mežāzis

Tavu noskaņojumu var uzlabot kādas nejaušas sagadīšanās. Vari nejauši iesaistīties sarunā un iegūt ilgi meklēto informāciju vai saņemt apstiprinājumu kādam dokumentam, kas ir būtiski kavējis naudas ienākumus. Dienas beigās būs ko svinēt.

Ūdensvīrs

Iespējams, atkal nonāksi pie viena pārrunu galda ar bijušajiem darba partneriem vai atkal cilāsi kādu vecu problēmu šodienas attiecībās. Neuzņemies starpnieka vai konsultanta lomu. Jātiek galā ar esošo, tāpēc nedomā par rītdienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Pašam vien būs jāizburas cauri visiem dokumentiem un nemeklē citu palīdzību. Labā ziņa – to darot, atradīsi kādas kļūdas, sapratīsi, kas nav īsti pareizi, un pie viena sakārtosi failus. Patīkama atvieglojuma sajūta dienas beigās būs garantēta.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm