Vēršus pārņems bezspēcība, Dvīņi var saņemt interesantu piedāvājumu – 18. septembra horoskops

Klāt 18. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar iesaistīto plāniem un priekšlikumiem, jebkura problēma tiks atrisināta uz līdzenas vietas. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un nespēlēsi komandā, cīnīsies ar visādām nebūšanām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Kādā brīdī tevi pārņems bezspēcība par to, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi nemūžam nav apdarāmi. Ļaujies atbalstam un atmet iedomu, ka tu vienīgais esi kompetents un spēj visu pavilkt. Nebaidies parādīt savu nezināšanu.

Dvīņi

Šodien vari saņemt kādu interesantu piedāvājumu, kuru labprāt apsvērsi. Iesaisti šajā procesa arī savus kolēģus domubiedrus, kas visu pasākumu padarīs daudz vieglāku un produktīvāku.

Vēzis

Pat ja viss neritēs pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Novērtē faktu, ka viss kļuvis skaidri redzams un saprotams, un dodies tālāk pie citiem darbiem un pienākumiem.

Lauva

Visās savās darbībās – gan profesionālajā vidē, gan sadzīves apstākļos, saņemsi daudzpusīgu atzinību un atbalstu. Izrādot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai negatīvam cilvēkam izsist tevi no sliedēm.

Jaunava

Neskaitāmas maznozīmīgas un triviālas lietas šodien piesaistīs tavu uzmanību un paņems daudz laika. Tā rezultātā vari ne pa jokam iekavēt svarīgo un solīto, kas situāciju vēl vairāk saasinās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Šodien vari iemantot saprotošā priekšnieka slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tava situācijas interpretācija tiks ņemta vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Skorpions

Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku pozitīvā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi konkrētā jautājumā un nepārbaudi visu uz savas ādas. Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi.

Strēlnieks

Šodien atsakies no savtīgiem plāniem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai partneri. Fokusē visu savu uzmanību un enerģiju uz vienu – kopīga rezultāta sasniegšanu.

Mežāzis

Šodien vari iegādāties darbam nepieciešamo tehniku vai modernu aparatūru. Centies izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma un gribēšana. Kad gribēšana būs beigusies, nododies saimniecisku jautājumu risināšanai.

Ūdensvīrs

Ja tev ir priekšnieki, kas diktē noteikumus un nosaka prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku. Ja esi pats sev pavēlnieks, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Šodien notiekošajā būs panākumi, ja pats sastādīsi plānu un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām. Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo pieeju vai vadītāja talantu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm