Zivīm jāuzmanās no pārpratumiem, Ūdensvīri izcelsies ar talantiem – 23. janvāra horoskops

Klāt 23. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tavi dzīvības spēki šodien vēl nav gatavi lielajam uzrāvienam. Vēl tikai nedaudz palaiskoties un pastiept gumiju un tad hop! Pirms lēciena paskaties, kas ir zem kājām, priekšā vai blakus. Neaizlec garām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Šodien tevī vēl ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām mazajām baudām.

Dvīņi

Vai tā būs mīlestība, kaisle vai kādas citas nekontrolējamas jūtas, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā visu mēnesi. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas. Izmanto šo laiku.

Vēzis

Ja vēl neesi izlīdzis ar saviem līdzcilvēkiem, būsi miermīlīgi noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Īpašu harmoniju un miera sajūtu ienesīsi savā ģimenē, ja sagādāsi mazas uzmanības dāvaniņas saviem mīļajiem.

Lauva

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi vakar iesākto – veiksmīgi vadīsi pārrunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Jaunava

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas līgumsaistības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Tavs prāts būs aktīvs un konstruktīvs, galvenais, izdomāto spēsi arī adekvāti nokomunicēt. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas viņiem nešķiet adekvātas.

Skorpions

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā sadarbībā ir iesaistītas vismaz divas puses, tāpēc centies pieņemt, ka tavs viedoklis ir tikai daļa no kopējā.

Strēlnieks

Tevī ir daudz radošuma un milzīga izdoma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Mežāzis

Ja, pēc iepriekšējās nedēļas izskaidrošanās, tomēr esi izlēmis pakot somas, dari to pārliecinoši un uzreiz. Tevi gaida jauni kalni, zilas debesis un nezināmais.

Ūdensvīrs

Vari paspīdēt ar saviem talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Nekāda stresa un piepūles, visās jomās virzīsies uz gaišo nākotni. Solīto gan vajadzētu padarīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis

Tava spēja sarunāt, vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Uzmanies no pārpratumiem ceļā un domstarpībām ar likumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm