tv3.lv

Ielūkojies “GO3” seriāla “Nebaidies ne no kā” filmēšanas aizkulisēs!

Ragaciemā sestdien, 20.februārī, pilnā sparā notiek jaunā GO3 seriāla “Nebaidies ne no kā” filmēšana, un TV3 ziņas skatītājiem piedāvā ielūkoties tā filmēšanas aizkulisēs.

2021. gada 20. februārī 21:40

Balstīts uz patiesiem notikumiem, šis ir pirmais Latvijā veidotais seriāls par narkobiznesa aizkulisēm. Tas balstīts uz daudzkārt par narkotiku pārvadāšanu un tirgošanu tiesātā Rolanda Priverta tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ragaciema mežos šodien filmēšanas grupa darbojās pilnā sparā. Šī “pasaule” ir mums blakus, kaut atrodas nosacītā pagrīdē, saka seriāla režisors Andrejs Ēķis. Pasaule, kurā visu nosaka nauda un kaifs. Šis ir stāsts narkobiznesu.

Seriāla galvenais varonis, narkokurjers Priverts, savu dzīvi veido pēc narkopasaules noteikumiem. Tā ir dzīve ārpus likuma – laupīšanas, spekulācijas ar valūtām, narkotikas un paralēli tam nodevība, meli, viltus solījumi, savstarpējā izrēķināšanās un izpostītas dzīves. Tomēr sižetā vijas cauri arī mūžīgais stāsts par mīlestību, kas tiek pārbaudīta galveno varoņu izvēļu veidotajās grūtībās.

“Mēs dzīvojam tomēr tādā laikā, kad neko nevajag slēpt, par visu vajag runāt. Piemēram, tad, kad bija valsts izsludinātais konkurss par seriāliem, pateica, ka šāds seriāls varbūt nebūtu vajadzīgs, kā valsts naudu var iedalīt kaut kam tādam par kriminālistu, kas ir sēdējis un tamlīdzīgi. Bet es tieši uzskatu, ka tas ir pats interesantākais, jo mums ir visiem jāmācās no citu pieredzes,” norāda režisors Andrejs Ēķis.

Galvenās lomas atveidotājs, Kaspars Dumburs, kurš 2020.gadā ieguvis gada balvas teātrī “Spēlmaņu nakts”, personīgi vairākkārt ticies ar Privertu, un, strādājot pie šīs lomas, arī guvis vērtīgas atziņas.

“Jāņem vērā, ka kopumā galvenais varonis ir nosēdējis 18 dzīves gadus cietumā. Tā kā šī nodarbe tādā ziņā nav, kā lai saka, rentabla un daudzi nemaz neapzinās, ar ko viņi riskē. Man pašam tieši filmējoties vissmagākās sajūtas bija, kad mēs nonācām cietumā. Tā visa aina bija uzburta tik reāla. Kad es iegāju iekšā tajās telpās un ieraudzīju tās sejas un visu to, kas tur notika, man reāli palika sūdīgi,” stāsta galvenās lomas atveidotājs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seriālā darbojas arī Dita Lūriņa, Edgars Kaufelds, Imants Strads, Santa Didžus un citi populāri aktieri. “Nebaidies ne no kā” GO3 būs vērojams jau martā!

Lasi vēl: Latvijā top seriāls, kas veidots pēc narkokurjera Rolanda Priverta grāmatas motīviem

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm